Jump to content


Fotografije

Corona anyone...?


  • Ova tema je zaključana Ova tema je zaključana
2027 odgovora na ovu temu

#1041 Dusan011

Dusan011
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 14861 posts

Postavljeno 30 May 2020 - 10:49 PM

Ako primaocu nije smesno onda je.. ozbiljno? I ti tvrdis da su ovo nasi buduci Domanovic, Sterija, Nusic !?


  • 0

#1042 MTB021

MTB021
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 385 posts

Postavljeno 31 May 2020 - 02:36 AM

Ako primaocu nije smesno onda je.. ozbiljno? I ti tvrdis da su ovo nasi buduci Domanovic, Sterija, Nusic !?

Ozbiljno i bez uvrede, ja mislim da tebi i sličnima treba medicinska pomoć kako ne bismo ovde na forumu svaki put iznova utvrđivali dal' troluješ ili samo imaš pogrešan izbor idola u životu.

https://www.seebiz.e...e-onion/183959/
  • 1

#1043 Dusan011

Dusan011
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 14861 posts

Postavljeno 31 May 2020 - 03:20 AM

@MTB021   Kad vec moram sve da ti crtam/pisem "Ako primaocu nije smesno onda je.. ozbiljno?" da li si cuo za nasilje medju decom, kako se neki mangupi "sale" i "podsmevaju" dok zlostavljaju svoje vrsnjake, Ili kada huskaju psa na zrtvu i "vriste od smeha" jer im je naravno smesno. Kada ih posle psihijatri pitaju zasto su to radili obicno kazu "samo smo se salili" to valjda znaci da su posiljaoci imali saljivu nameru ali da primaoc nije imao smisao za humor!? Kada bi ovog/ove sa NJUZ stranice pitali zasto pises ove lazi i gluposti verovatno bi odgovorio ja sam se samo salio, ja sam "satiricar". Postoji i verbalno nasilje "ovaj je rekao to i to" a u stvari lazu, da bi se to izbeglo mora jasno i vidljivo da se oznaci da list, internet stranica, sta god, ima takav sadrzaj i to unapred a ne sakriveno u nekom meniju. Zato pre svakog filma imas upozorenje za koju je publiku namenjen a ne na kraju filma.


  • 0

#1044 zdebeli

zdebeli
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 626 posts
  • LocationBrdo

Postavljeno 31 May 2020 - 06:20 AM

Tom logikom treba zabranjivati knjige, predstave, filmove, itd. Dobro, to su neki i radili...


  • 2

#1045 Dusan011

Dusan011
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 14861 posts

Postavljeno 31 May 2020 - 07:15 AM

@zdebeli    Kojom logikom? Ponovi taj deo koji te je naveo na taj zakljucak.


  • 0

#1046 mirek200

mirek200
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1370 posts

Postavljeno 31 May 2020 - 08:45 AM

@zdebeli    Kojom logikom? Ponovi taj deo koji te je naveo na taj zakljucak.

Pa sigurno ne taj deo gde spominjes da mangupi zlostavljaju svoje vrsnjake, a i to je stvar kucnog vaspitanja i opsteg stanja u drustvu. 

 Ja sam poceo neozbiljno da te shvatam a i kolegu Falaut boya,kada ste bili za to  da budemo 24h u policijskom casu. To sto ste naseli na gomilu lazi sa kojima su nas bombardovali za vreme  jaceg gripa nego obicno.Ja priznajem ,malo sam im poverovao ,ali vrlo brzo sam shvatio o cemu se tu radi. Mislim i iz aviona se videlo,ali neki nisu.


  • 0

#1047 marvas

marvas
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 464 posts
  • LocationBeograd/Surcin

Postavljeno 31 May 2020 - 09:14 AM

Hoćeš da te upoznam s kolegom, nepunih 30 godina, koji je proveo 3 nedelje u Zemunskoj bolnici, da ti ispriča šta je sve video dok je ležao zbog tog malo jačeg gripa? Zbog gripa je izgubio 20kg?
Ajde ne lupetaj, bolje idi vozi ono tvoje sokoćalo...

Послато са SM-G965F помоћу Тапатока
  • 3

#1048 omega

omega
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3435 posts

Postavljeno 31 May 2020 - 10:09 AM

Hoćeš da te upoznam s kolegom, nepunih 30 godina, koji je proveo 3 nedelje u Zemunskoj bolnici, da ti ispriča šta je sve video dok je ležao zbog tog malo jačeg gripa? Zbog gripa je izgubio 20kg?
Ajde ne lupetaj, bolje idi vozi ono tvoje sokoćalo...
Послато са SM-G965F помоћу Тапатока

Имам блиске пријатеље брачни пар, који је био у болници због вируса. Он са лаким симптомима, она са озбиљним. После свега, да не препричавам, уверени су да је у питању баш грип, да није зараза каквом је представљају и још неке ствари које се представљају као теорија завере. Пре три дана сам био са њима. Он, иако је био неколико недеља у болници, не верује у заразност вируса. Ово није моје мишљење, само желим да кажем да не требс одбацивати олако ни алтернативне теофије поред оних званичних. Много тога је непознато
  • 0

#1049 zdebeli

zdebeli
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 626 posts
  • LocationBrdo

Postavljeno 31 May 2020 - 10:11 AM

@Dusan

Pa logikom da i tu ima satiričnog sadržaja koji nekoga pogađa i koji bi neko da zabrani.

Ja se držim teme Njuza (ovo za decu je drugo), i ne znam da li si ozbiljan ili stvarno ne znaš kakav je sadržaj sajta? Ili znaš ali ti se ne sviđa i misliš da je neprimeren sadržaj?

 

@svi

Ko nije ispratio ključna dešavanja :)

https://www.njuz.net...relaze-u-glovo/


  • 0

#1050 marvas

marvas
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 464 posts
  • LocationBeograd/Surcin

Postavljeno 31 May 2020 - 10:28 AM

Имам блиске пријатеље брачни пар, који је био у болници због вируса. Он са лаким симптомима, она са озбиљним. После свега, да не препричавам, уверени су да је у питању баш грип, да није зараза каквом је представљају и још неке ствари које се представљају као теорија завере. Пре три дана сам био са њима. Он, иако је био неколико недеља у болници, не верује у заразност вируса. Ово није моје мишљење, само желим да кажем да не требс одбацивати олако ни алтернативне теофије поред оних званичних. Много тога је непознато

Nisam kompetentan da zaključim koliko je zarazan i prenosili se kako tvrde. Sigurno je ovo stanje iskorišćeno na razne načine. Ali niko me ne može ubediti da mladić u kasnim 20-im izgubi toliko kilograma za par nedelja. U sobi u kojoj je on bio je preminuo njegov vršnjak. Uveče došao sa kašljanjem, sutradan preminuo.
Vrsta gripa jeste, to ne sumnjam, ali kakva, i kako je mutirao...
Pa ima i više vrsta boginja, zamisli da je neko 70-ih tvrdio da su to obične varičele.

Послато са SM-G965F помоћу Тапатока
  • 0

#1051 omega

omega
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3435 posts

Postavljeno 31 May 2020 - 12:26 PM

Nisam kompetentan da zaključim koliko je zarazan i prenosili se kako tvrde. Sigurno je ovo stanje iskorišćeno na razne načine. Ali niko me ne može ubediti da mladić u kasnim 20-im izgubi toliko kilograma za par nedelja. U sobi u kojoj je on bio je preminuo njegov vršnjak. Uveče došao sa kašljanjem, sutradan preminuo.
Vrsta gripa jeste, to ne sumnjam, ali kakva, i kako je mutirao...
Pa ima i više vrsta boginja, zamisli da je neko 70-ih tvrdio da su to obične varičele.
Послато са SM-G965F помоћу Тапатока

Не сумњам ни у чије приче и не мислим да је ствар безопасна. По болницама је, према неким причама у чију тачност не улазим, али нису ретке, стање било хаотично. Код нас баш хаотично, али ни у свету није било боље. Људи су умирали од непружања помоћи, лекарских грешака, збуњених реакција, и наравно, од последица које је изазвао вирус. Где би се могао видет код нас пресек стања умрлих: просек година, где, када?
  • 0

#1052 Gadjan

Gadjan
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4654 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 31 May 2020 - 01:43 PM

https://www.theonion.com/

https://en.wikipedia.../wiki/The_Onion

 

Dušane, ako ti se ne sviđaju satirični sajtovi i vesti, žali se upravi vodovoda. :)


  • 0

#1053 Dusan011

Dusan011
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 14861 posts

Postavljeno 31 May 2020 - 02:04 PM

Nemam ja nista protiv satire niti "satire" niti sam igde pomenuo da treba zabranjivati. Samo treba vidljivo obeleziti o cemu je rec, naravno onda bi cela fora sa "vestima" propala jer im je "satira" bedna. Takve stranice su za humor isto sto i rijaliti za televiziju, svaka cast onome ko to cita. Ja sam prvi put sada cuo za te NJUZ, ali izgleda da se vecina hrani tom "duhovnom hranom". Drzim se ja MAD-a ti citaj theonion.


  • 0

#1054 Gadjan

Gadjan
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4654 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 31 May 2020 - 02:31 PM

Ne čitam ja to, samo sam šokiran isto kao i Fiery da nisi znao za to.

Lično samo tu i tamo pročitam kad mi neko pošalje urnebesni njuz članak, par puta godišnje možda. Isto kao i Tarzaniju.

 

Pa obeleženo je da je satira, ne razumem..

 

Za poređenje sa rijalitijem se nikako ne bih složio, njuz i onion je vrhunski, kvalitetan, inteligentan humor (i još dosta toga osim humora) za razliku od onog smeća.


  • 0

#1055 Dusan011

Dusan011
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 14861 posts

Postavljeno 31 May 2020 - 04:13 PM

(link)


  • 1

#1056 miree

miree
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 460 posts

Postavljeno 31 May 2020 - 05:03 PM

Screenshot-1.jpg

 

 

Gnusno revizionisticko delo, drzak i bezobrazan pokusaj prekrajanja istorije. Ovo je za zatvor.


  • 1

#1057 mirek200

mirek200
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1370 posts

Postavljeno 31 May 2020 - 06:17 PM

Hoćeš da te upoznam s kolegom, nepunih 30 godina, koji je proveo 3 nedelje u Zemunskoj bolnici, da ti ispriča šta je sve video dok je ležao zbog tog malo jačeg gripa? Zbog gripa je izgubio 20kg?
Ajde ne lupetaj, bolje idi vozi ono tvoje sokoćalo...

Послато са SM-G965F помоћу Тапатока

Ti bi trebao da znas da je   grip za nekoga opasniji, pogotovo nova vrsta gripa ali ne znas i jos pricas neistine jer sam ja vec jednom pitao da li znas nekoga ko je oboleo od korona virusa i ti si vec rekao ono sto si rekao. U prevodu -lazes. kako te nije sramota, koristis drugara da siris lazi po netu,koji si ti covek?Oboleo i pa sta? Znas koliko je u medjuvremenu umrlo mojih poznanika od raznih drugih bolesti?  A tvoj drugar hvala bogu bar je ozdravio,kako te nije samo sramota?


  • 0

#1058 marvas

marvas
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 464 posts
  • LocationBeograd/Surcin

Postavljeno 31 May 2020 - 07:23 PM

Ja bih trebao da znam? Ne, ne bih, ja sam informatičar, ne medicinski radnik.
Što se mog laganja tiče, molim te podseti me na šta tako glupo aludiraš. Ti koji si najavio odlazak iz ove teme 12.04. a nakon toga lupetao kako nas BSG vakcina štiti, ćeš nekoga da optužuješ za nešto... Ne vuci me za jezik bolje.

Послато са SM-G965F помоћу Тапатока
  • 1

#1059 omega

omega
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3435 posts

Postavljeno 03 June 2020 - 07:12 PM

26D41871-A0D7-4580-894D-27F373453757.jpeg
Ништа социјална дистанца, буди одговоран, ово-оно? Корона не ради?
  • 0

#1060 Fiery

Fiery
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2272 posts

Postavljeno 03 June 2020 - 07:25 PM

Je l' to zvanično, državno ogranizovano okupljanje?


  • 0




1 članova čita ovu temu

0 članova, 1 gosta, 0 anonimnih korisnika