Jump to content


Fotografije

Corona anyone...?


  • Ova tema je zaključana Ova tema je zaključana
2027 odgovora na ovu temu

#981 Avangard

Avangard
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 205 posts

Postavljeno 09 May 2020 - 12:14 PM

Lajk. Eto i ko se meni javi - molim da to budu ljudi kojima je zaista potreban novac. Posto mislim da cu proslediti porodicno 300e. Tako da stojim iza ovih reci. I sve ce biti putem Inboxa. Nikakav problem. Sta god ko zeli da kupi. Pa ja nisam bogatas, ali mogu da kupim bajs od 2000e. Ali imam limite za sve. Limit bese 600e. A ovih 100e od drzave + 100e od devojke + 100e od mog oca smo spremni da doniramo.
  • 0
Sve će proći. Ali, kakva je to utjeha? Proći će i radost, proći će i ljubav, proći će i život. Zar je nada u tome da sve prođe?

Mesa Selimović, The Fortress

#982 Fiery

Fiery
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2272 posts

Postavljeno 09 May 2020 - 12:49 PM

Монтање није било ко, а он лично доводи у питање званичну верзију у једној равни. У другим равнима су је доводили неки други научници, политичари, социолози и јавне личности - у равни смртоносности, бројања мртвих, неопходних мера, итд... Било је овде довољно материјала за погледати и прочитати.
И други вируси грипа су смртоносни, зар не?
Званични наратив је оно што нам поручују путем сзо, мејнстрим медија, глобалних организација, државних званичника широм света.
Наравно да је важна истина, али питање није шта је истина већ ко је истина. Но, то је већ офтопик, па се нећемо упуштати у ту врсту дефинисања истине.

Na jasno pitanje nejasan odgovor. Ne znamo više ni sa čime se slažemo, ni sa čime se ne slažemo. Šta nam se sviđa je istina, šta nam se ne sviđa ignorišemo.
  • 2

#983 omega

omega
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3435 posts

Postavljeno 09 May 2020 - 01:20 PM

Na jasno pitanje nejasan odgovor. Ne znamo više ni sa čime se slažemo, ni sa čime se ne slažemo. Šta nam se sviđa je istina, šta nam se ne sviđa ignorišemo.

Одговор је сасвим јасан. Не знам шта није јасно у томе шта кажу мејнстрим медији или сзо или примера ради, институција Србије које се баве прописивањем мера ради заштите од вируса?
Не знам о којој множини је реч када кажеш ,,не знамо”, ,,слажемо”, ,,игноришемо”. Иначе, још негде на почетку теме сам истакао своје мишљење о ситуацији.
  • 0

#984 BikeGremlin

BikeGremlin
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8906 posts
  • LocationNovi Sad
  • Bajk:Scott Speedster

Postavljeno 09 May 2020 - 01:24 PM

Lajk. Eto i ko se meni javi - molim da to budu ljudi kojima je zaista potreban novac. Posto mislim da cu proslediti porodicno 300e. Tako da stojim iza ovih reci. I sve ce biti putem Inboxa. Nikakav problem. Sta god ko zeli da kupi. Pa ja nisam bogatas, ali mogu da kupim bajs od 2000e. Ali imam limite za sve. Limit bese 600e. A ovih 100e od drzave + 100e od devojke + 100e od mog oca smo spremni da doniramo.


I eto bajsa i za Duleta! :)

Čekam da vidim koliko će meni kanuti sa Fejsa od neviđenih 100 evrova!

Već imam od ranije obećanih 1.000 evra po stanovniku na čekanju.

Još kamatu kad zaračunam...

Biće karbonac, pa nek’ ide život! :)

Ok, neću više da off-ujem. Malo lošeg humora na ovu krizu.
  • 0

bikegremlin-logo-250x80-1.png


#985 miree

miree
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 460 posts

Postavljeno 09 May 2020 - 01:54 PM

Ko se javi da uzme Avangardovih 100 evra, nek' jede govna.


  • 2

#986 syncemasters

syncemasters
  • Members
  • PipPipPip
  • 163 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 09 May 2020 - 02:05 PM

Ja još trošim onih 1.000 evra što je Dinkić dao.
  • 2

"Лажима је све почело"


#987 Dusan011

Dusan011
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 14861 posts

Postavljeno 09 May 2020 - 04:21 PM

(link)


  • 4

#988 Avangard

Avangard
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 205 posts

Postavljeno 09 May 2020 - 04:48 PM

Hahaha. Ode sve na salu, ali zaista totalno anonimno cu proslediti 300e kome treba. I to kazem ovako javno. Ne da bih nekog unizio. Nije taj fazon. Vec smatram da treba pomoci ljudima. Tako da prva osoba koja mi se javi, pomocu. I zaista stojim iza toga. A i da se to ne desi, posto sam malo "unisten", doniracu humanitarnoj organizaciji ili posto znam ko prosi - dam mi u ruke. Ne zelim marketing nikada, nigde ali sto se tice moje porodice to ce ovako onako - biti prosledjeno.

A mislim da treba svi da to uzmemo, jer se rezim zaleteo, a nikoga od nas 100e nece spasiti. Treba da u inat uzmemo ili za sebe ili da doniramo. Vladace ovi jos predugo. Nece to nikome promeniti bitno zivot ali mislim sa svi mi koji imamo makar margarin, treba doniramo. Da budemo solidarni. Nema od politicara nista.
  • 0
Sve će proći. Ali, kakva je to utjeha? Proći će i radost, proći će i ljubav, proći će i život. Zar je nada u tome da sve prođe?

Mesa Selimović, The Fortress

#989 omega

omega
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3435 posts

Postavljeno 09 May 2020 - 05:16 PM

Генерална проба живота у затвору је успела. Ни кмекнули нисмо, још смо се сами денунцирали, како овде, тако и у осталим дечовима планете. А сад спремите се, спремите за други талас и њу нормал живот :) уосталом, коме треба слобода
  • 2

#990 Avangard

Avangard
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 205 posts

Postavljeno 09 May 2020 - 07:16 PM

Генерална проба живота у затвору је успела. Ни кмекнули нисмо, још смо се сами денунцирали, како овде, тако и у осталим дечовима планете. А сад спремите се, спремите за други талас и њу нормал живот :) уосталом, коме треба слобода


Upravo to nas i ceka. Epizoda br 2. Vule dobija izbore, na jesen se neko zarazio. Jovo nanovo. Ni on sam ne bi smislio bolji scenario.
  • 0
Sve će proći. Ali, kakva je to utjeha? Proći će i radost, proći će i ljubav, proći će i život. Zar je nada u tome da sve prođe?

Mesa Selimović, The Fortress

#991 alx

alx
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 679 posts

Postavljeno 09 May 2020 - 10:33 PM

(link)

 

europianscientist com

 

KAKO TI JE IME SNAJKA?

 

Jedino lično ime spomenuto već u podnaslovu je ime "optuženog"

 

Sve ostalo, koliko vidim, objasniće nam, čuveni (!) europianscientist com

 

Ovu vrstu generičkog domena moguće je kupiti za 50-500$

 

Upravo ovakva vrsta nekritičkog rezonovanja je put u nerazumevanje suštine.

 

Igrom slučaja poznajem i pratim rad čuvenog nobelovca, Gospodina Lika Montanjea, i izuzetno cenim njegovu erudiciju, ljudski integritet, ličnu hrabrost, odlučnost i neverovatnu, dečiju kreativnost, koju kontinualno ispoljava kroz svoj naučni rad. Osim što je vrhunski intelektualac, ovaj čovek, ni pre ni posle Nobelove nagrade, koja je uprkos ozbiljnoj degradaciji u nekim svojim kategorijama (Obama - Mir npr) u krugovima naučne zajednice, (u izvesnoj meri zaštićene od špekulativnih kategorija) idalje referentna, nije spavao na lovorikama, već je nastavio da bude aktivan jednako kao i pre, istražujući, i što je još važnije, otvarajući nova polja naučnog istraživanja. Poznat je njegov rad na istraživanju binarnog prenosa organskih informacija frekventnim očitavanjem i učitavanjem vode. Pojednostavljeno, ovo je način prenosa ključne informacije o jedinjenju njegovim rastvaranjem u vodi (nešto slično homeopatiji) i očitavanjem frekventne promene na molekulima vode, njenom prevođenju u binarni zapis (01 nule i jedinice) i slanjem putem interneta u drugu laboratoriju, u kojoj bi se ta informacija prevela ponovo (natrag) u frekventni signal, koji bi potom bio upotrebljen za "zračenje" vode u cilu dobijanja istog jedinjenja. U svojoj krajnjoj posledici ovo bi mogao da bude teleport, ali to je samo moj trip.

 

A koji je tvoj trip?

 

Ja o Montanjeu znam još dosta, kakav si ti sa europianscientist com?

 

Posećuješ često, ili si ... eto nabasao, pa ti se ...eto dopalo šta kažu?

 

A značilo bi i da se zna ko su "ti" što "to" "kažu"

 

 

Ako bih morao da biram između lika i dela čoveka koji javno istupa svojim imenom i reputacijom bez ikakvog interesa, naprotiv, ovo je protiv njegovog interesa i zbog nečeg ovakvog može samo da zapadne u nevolje, i generičkog članka nepotpisanih "stručnjaka" (danekažem "struke") uvek biram ovo prvo.

 

U zdravlje!

 

 

_______________________

 

 

9. marta (ah taj Mar(t)s) 2016. po prvi put u istoriji program pod nazivom "AlphaGo" firme "Deep Mind" pobedila je svetskog višestukog (osamnaestostrukog - 18 puta) šampiona tradicionalne azijske ige "Go" Lee Sedol-a. Ovaj "program" je po rečima njegovog kreatora "daleko od veštačke inteligencije (AI)" Sami programeri, po sopstveno priznanju, i ne znaju baš da igraju go, a kamoli da ga igraju sa nekim ko iole zna, ne sa neprikosnovenim vladarem ove igre.

 

Ovo se desilo pre četri godine (2016.)

 

Go je igra poznata kao "igra jednog poteza i beskonačno ishoda" stoga što je jedini potez "polaganje" žetona na tablu. Nešto kao Šah ali mnogostruko kompleksinje i, kako naglašavaju igrači, značajno intuitivnije.

 

Pa sad... Hoće li da nam uzmu (ili su nam već uzeli) i intuiciju? :)

 

 

 

ali zaista totalno anonimno cu proslediti 300e kome treba. I to kazem ovako javno. (šesnaesti put...)

 

Ne zelim marketing nikada, nigde ali sto se tice moje porodice to ce ovako onako - biti prosledjeno.

Ako ne "želiš" marketing, onda ga nemoj ni upotrebljavati ;)


  • 1

when you look into abbyss, the abbyss looks into you        www.bikecologic.com
(kad pogledas u Bezdan, Bezdan pogleda u Tebe)            www.facebook.com/bikecologic


#992 Dusan011

Dusan011
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 14861 posts

Postavljeno 09 May 2020 - 11:13 PM

Verovatno nisi procitao ovo (link). Licno su mi dva postupka gospodina prilikom intervjua privukla paznju, prvi je skoro egoistican osmeh kada ga voditelj predstavlja kao nobelovca, drugi je momenat kada govori "I nemojte zaboraviti da sam ja Nobelovac, meni se moze da budem slobodan, ne mozete mene ucenjivati". No sacekajmo da naucnici utvrde o cemu se zapravo radi pa cemo onda donositi zakljucke.

Sto se slobode misljenja tice zanimljivo bi bilo otici u sferu metafizike i kvantne mehanike koja tvrdi da nema slucajnosti ukljucujuci i nase misli koje su samo reakcija na prethodne dogadjaje. Nekako mi umetnost prva pada na pamet, skupe se osecanja u nama pa moramo da ih izrazimo kroz umetnost.


  • 1

#993 Dusan011

Dusan011
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 14861 posts

Postavljeno 10 May 2020 - 12:47 AM

Ovako se to radi u demokratskim zemljama

 


  • 0

#994 Fiery

Fiery
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2272 posts

Postavljeno 10 May 2020 - 07:27 AM



europianscientist com

KAKO TI JE IME SNAJKA?

Jedino lično ime spomenuto već u podnaslovu je ime "optuženog"

Sve ostalo, koliko vidim, objasniće nam, čuveni (!) europianscientist com

Autor je potpisan imenom i prezimenom ispod naslova članka.
  • 1

#995 mirek200

mirek200
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1370 posts

Postavljeno 10 May 2020 - 10:24 AM

Uticaj Kine naročito je u Srbiji bio prisutan za vreme uvođenja mera za suzbijanje koronavirusa, kada je prisustvo i odobrenje kineskih stručnjaka, bilo sve o čemu su govorili predstavnici srpske vlasti.-Citat iz clanka -Srbija u celicnom kineskom zagrljaju.Tako se to radi u demokratskim zemljama. 


  • 0

#996 veljo1981

veljo1981
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 830 posts

Postavljeno 11 May 2020 - 10:24 AM

https://m.youtube.co...eature=youtu.be

Niko ne smije da vas vakcinise :)
  • 0

#997 Dusan011

Dusan011
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 14861 posts

Postavljeno 12 May 2020 - 12:26 AM

golub.jpg


  • 1

#998 Nion

Nion
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1715 posts

Postavljeno 12 May 2020 - 07:23 PM

https://srbin.info/d...-nemaju-izbora/


  • 0

5500km-2010
6400km-2011
3800km-2012
6080km-2013
7660km-2014

8500km-2015

5000km-2016
Moj zanat mi je dao vrh sa koga ću pasti“... Ako ste dostigli vrh, onda i pad može da bude veličanstven!“ D.V


#999 veljo1981

veljo1981
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 830 posts

Postavljeno 12 May 2020 - 07:45 PM

Ih, vec? Sumnjivo, treba to jos upakivati, lijepo zamotati, djeca vole da je sareno

Edit
Evo i ove budale, sto bi rekao Ljubisa Kobas ko nas je kleo dangubio nije

https://srbin.info/p...a-bude-uhapsen/

Poslano sa mog KING_KONG_3 koristeći Tapatalk
  • 0

#1000 Dusan011

Dusan011
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 14861 posts

Postavljeno 12 May 2020 - 08:27 PM

(link)


  • 0




1 članova čita ovu temu

0 članova, 1 gosta, 0 anonimnih korisnika