Jump to content


Photo

Corona anyone...?


  • This topic is locked This topic is locked
2027 replies to this topic

#821 Serbian_SPIRIT

Serbian_SPIRIT
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1079 posts
  • LocationMeckenheim

Posted 22 April 2020 - 07:14 AM

Engleski informer ili ne, proveriti ono što su rekli u tome je stvar. Ne verujem nikome, njih sam pustio ali daleko da su oni jedini koji pričaju o tome. Pola vas ne radi i možete sami da istražujete internet. U suštini ovo pišem posle pisanja Đokovića u novinama.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
  • 0

And now something completely different
 

https://www.youtube....d8weJKBVCnAPfgx


#822 omega

omega
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3435 posts

Posted 22 April 2020 - 07:17 AM

https://talas.rs/202...aj-iz-njujorka/
  • 1

#823 veljo1981

veljo1981
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 830 posts

Posted 22 April 2020 - 08:40 AM

Nisam protivnik vakcinacije (ona je i produžila prosečan životni vek čoveka). Samo treba u sve sumnjati i sve dovoditi u pitanje i što više se informisati.


Produzilo je zato jer se nekad pravilo da pomogne, sad je bitnije uzeti pare nego pomoci
Ne sikiram se ja za Djovaka, on se nece vakcinisati ni ako bude morao, pisace mu da jest, jbg ima covjek paru i moce to izbjeci
Pretpostavljam da ce biti zemalja koje ce napusiti WHO pa ko uspije da se prebaci uspije, ko ne uspije njemu Hg i Al :)
  • 0

#824 Fiery

Fiery
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2272 posts

Posted 22 April 2020 - 09:12 AM

Zapali se kuća, pozoveš vatrogasce, oni ugase vatru. Pogledaš, kuća mokra, porušena, nigde vatre i zapitaš se što si zvao vatrogasce kad vatre očigledno nema, samo su štetu napravili.


  • 3

#825 veljo1981

veljo1981
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 830 posts

Posted 22 April 2020 - 09:17 AM

E to je poenta, ne moram ja da zovem vatrogasce, moja kuca, moja volja sta cu s njom da radim
Da ne bi rekao da uticem na komsiju, komsija je osiguran, ne moze mu nato nista kamo li moj pozar, plus cipovan, pelcovan... Sta mu ja onda smetam?
  • 0

#826 Fiery

Fiery
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2272 posts

Posted 22 April 2020 - 09:19 AM

Pišem na temu korone, to je tema. Nisam odgovarao direktno tebi, izvini zbog zabune.

 

Dalje na temu: https://www.nytimes....-pneumonia.html


  • 0

#827 MTB021

MTB021
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 385 posts

Posted 22 April 2020 - 10:07 AM

Pretpostavljam da ce biti zemalja koje ce napusiti WHO

Kojih zemalja?

80% finansiranja WHO dobija od privatnih donacija, najveći "donatori" su: GlaxoSmithKline, Bayer AG, Sanofi, Merck i Gilead Sciences. Upravo ovi poslednji su prvi u trci za Covid-19 preventivni lek remdesivir. Treći najveći "donator" WHO je GAVI (Global Alliance for Vaccines and Immunization), sve podaci iz 2017 jer nema svežijih.A GAVI je partner pored WHO i sa UNICEFom, Bill & Melinda Gates fondacijom i Svetskom Bankom. Naravno i ova poslednja dva su takođe masivni donatori WHO jer se preko njih (BMG fondacija i S.Banka) direktno vrši prodaja preko posrednika i mreža pouzdanih likova (ko je rek'o Kon, a Dinkić??) i tu leže milijarde PRISILNO IZNUĐENE. Znaš kako FIFA radi e ovo ti je isto samo još moraš da zavrneš rukav a fudbal i ne moraš ga gledaš.

 

 

Nije ni čudo gde je planeta kad se većina inforimše po raznim blicovima, bildovima, informerima, dailymailovima itd. a da ne pričamo o primijerkama koje ne umeju da razlikuju "uzorkovati" od "uzrokovati"....  trash smeće kompletno.

 

https://mislilac.com...ric-o-gluposti/


  • 0

#828 veljo1981

veljo1981
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 830 posts

Posted 22 April 2020 - 10:23 AM

Bilo je i ranije takvo finansiranje pa opet nije bilo svugdje vakcine pod moranje. U jednoj Slovackoj ko bi rekao, nije obavezno, malo ih pritiscu drzavnim vrticem, prednost ima vakconisano dijete al nije obavezno. Kod nas indijanaca ce biti pod moranje to sigurno al i dalje ce biti neko ko ce ih moci napusiti, Slovacka vjerovatno nece al ove jace zemlje hoce
  • 0

#829 BikeGremlin

BikeGremlin
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8906 posts
  • LocationNovi Sad
  • Bajk:Scott Speedster

Posted 22 April 2020 - 11:29 AM

Engleski informer ili ne, proveriti ono što su rekli u tome je stvar. Ne verujem nikome, njih sam pustio ali daleko da su oni jedini koji pričaju o tome. Pola vas ne radi i možete sami da istražujete internet. U suštini ovo pišem posle pisanja Đokovića u novinama.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

 

Ma da - lupeta dosta ljudi svašta, sad s Internetom se to lako i objavi. Davno sam zaključio da je besmisleno koristiti argumente i bilo šta objašnjavati, kad se ljudi plaše ili/i vole da veruju u nešto. Bitno je da su svi sretni.  :)


  • 0

bikegremlin-logo-250x80-1.png


#830 mirek200

mirek200
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1370 posts

Posted 22 April 2020 - 11:49 AM

U Slovačkoj je tek počela žurka - videćemo za par nedelja kako će izgledati situacija.

Evo vec poceli da padaju kao snoplje. Da je Vucic tebe slusao uveo bi totalni policijski cas,i vec bi smo zaboravili na koronu,tako i oni a i Svedjani trebalo je da se ugledaju na mere kao u Srbiji sto su sprovedene. Gradjanske slobode! Pih. Izlizana fraza, koja nista ne znaci.Sta ce narodu sloboda,njemu treba-cvrsta ruka.


  • 0

#831 BikeGremlin

BikeGremlin
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8906 posts
  • LocationNovi Sad
  • Bajk:Scott Speedster

Posted 22 April 2020 - 12:12 PM

Evo vec poceli da padaju kao snoplje. Da je Vucic tebe slusao uveo bi totalni policijski cas,i vec bi smo zaboravili na koronu,tako i oni a i Svedjani trebalo je da se ugledaju na mere kao u Srbiji sto su sprovedene. Gradjanske slobode! Pih. Izlizana fraza, koja nista ne znaci.Sta ce narodu sloboda,njemu treba-cvrsta ruka.

 

Naravno - ovaj narod već decenijama u nazad, na izborima, a i inače, dokazuje da nije sposoban starati se o sebi.  :)


  • 0

bikegremlin-logo-250x80-1.png


#832 mirek200

mirek200
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1370 posts

Posted 22 April 2020 - 06:49 PM

Naravno - ovaj narod već decenijama u nazad, na izborima, a i inače, dokazuje da nije sposoban starati se o sebi.  :)

Vec sam se poplasio da ces opet nesto lupiti da mi podignes pritisak  O:) Inace se 100% slazem sa ovom tvojom konstatacijom.SMRT KORONI-SLOBODA NARODU!  O:)


  • 1

#833 Dusan011

Dusan011
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 14861 posts

Posted 22 April 2020 - 09:58 PM

Uh, dobro je da ovoga nema kod nas... Sloboda narodu.

 

Kanada.png


  • 1

#834 bockokg

bockokg
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1029 posts

Posted 22 April 2020 - 11:59 PM

Šveđani će na fudbal, sa publikom!

 

http://www.zurnal.rs...pred-navijacima


  • 0

#835 Dusan011

Dusan011
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 14861 posts

Posted 23 April 2020 - 01:07 AM

Uh, treba docekati 14. jun, dva meseca...


  • 0

#836 omega

omega
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3435 posts

Posted 23 April 2020 - 01:47 PM

http://www.politika....je-korona-virus

Ах, тај Овертонов прозор
  • 0

#837 Fiery

Fiery
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2272 posts

Posted 23 April 2020 - 02:20 PM

Iz šupljeg u prazno.

 

https://www.reuters....s-idUSKBN21I3EC


  • 0

#838 omega

omega
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3435 posts

Posted 23 April 2020 - 03:30 PM

BBC2659D-D7B9-4CC0-BF9D-57C75B176466.jpeg

Сића. И то само за 2015.
  • 1

#839 Gadjan

Gadjan
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4654 posts
  • LocationBeograd

Posted 23 April 2020 - 04:15 PM

Mene samo zanima cifra koliko je ove zime i proleća preminulih od gripe i sličnih drugih respiratornih bolesti i virusa? Nula, jel tako? ;)


  • 0

#840 Fiery

Fiery
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2272 posts

Posted 23 April 2020 - 04:15 PM

Gde ide ovaj svet kad su fondacije za unapređenje svetskog zdravlja počele da ulažu u Svetsku zdravstvenu organizaciju...
 

Mene samo zanima cifra koliko je ove zime i proleća preminulih od gripe i sličnih drugih respiratornih bolesti i virusa? Nula, jel tako? ;)

 
Onaj Worldometer kaže nešto preko 150.000 za grip. Korona trenutno na nešto preko 185.000.


  • 0




3 user(s) are reading this topic

0 members, 3 guests, 0 anonymous users