Jump to content


Fotografije
- - - - -

Koliko vozite km?


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
2157 odgovora na ovu temu

#201 Gary_Fisher89

Gary_Fisher89
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1215 posts
  • LocationPalace, Centar, Beograd

Postavljeno 22 March 2010 - 03:17 PM

Gde si force jel si ziv :D Kako te sluzi novi bajk ?
  • 0
http://www.youtube.c...cycleFanatic89#

"The bicycle has a soul. If you succeed to love it, it will give you emotions that you will never forget."

Polar matrix - 14400km; Gary Fisher - 28983km; Wilier - ...in progress...

#202 zeggerr

zeggerr
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 486 posts

Postavljeno 22 March 2010 - 03:34 PM

Vetar je poslednjih dana bio neprijatan :lol:
subota 60km-osrednji tempo, okologradska kraca voznja, drustvo;
nedelja 103km jak tempo, ka Bojcinskoj sumi, put tragicno los od Surcina pa na dalje, ali bilo je i lepih delova asfalta, imao sam sigurnih 20-25km voznje na pedalama-nisam dupe spustio na sedlo.... imao drustvo.
ponedeljak, danas, 52km, od Zvezdare kroz Zemun preko Bezanije pa nazad, skoro pa sve kroz grad. Ishao sam da razmradm bolne noge, malo me 'shkakaljaju' butine od jucerasnjeg jurcanja.
Nadam se da ce ove nedelje biti jos lepih dana za voznju. Ako bude, ici cu malo da radim uspon, na Avalu verovatno, pa ako je neko rad da se pridruzi, slobodno neka se javi ovde ili na pp. Inace Avalu ne forsiram posebno, ne sada na pocetku sezone. Idem 10-12km/h prosek i vozim 34/28 ili 34/26, MTB je u pitanju, tako da nisam opak ciklista, jedino sto Avalu volim da opletem 2-3 puta gore-dole.
  • 0
vredniji je gram iskustva od tone teorije....

#203 Ciklo

Ciklo
  • Administrators
  • 3845 posts
  • Location-= BGD =-
  • Bajk:Pinarello/Trek

Postavljeno 22 March 2010 - 03:39 PM

ubaci avalu u last minute ;)
  • 0

#204 foRce

foRce
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 312 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 22 March 2010 - 03:46 PM

@Gary
Ćaos :wink: , nisam još montirao Ultegru, kupio sam pre neki dan zadnju kasetu, to je bila poslednja stavka, pa uskoro sledi montaza delova, vidimo se na drumu 8)
  • 0
---------------------------------------------
SCOTT Afd Team Issue Jean Dela Tour
SCOTT SUB 10

#205 zeggerr

zeggerr
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 486 posts

Postavljeno 22 March 2010 - 04:27 PM

ubaci avalu u last minute ;)


hocu svakako! samo da usaglasim vremensku prognozu i posao (trenutne radove). nadam se da ce to biti do kraja ove nedelje :D
  • 0
vredniji je gram iskustva od tone teorije....

#206 acony

acony
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 654 posts
  • LocationEurope

Postavljeno 25 March 2010 - 04:44 PM

Pozdrav,

Danas zagrijavanje na novom bajsu sa kojim nisam nesto prezadvoljan.
Predjeno 29.12 Km, znam da nije nista znacajno al rekoh da se javim, glasnucu se naravno kad napravim neku vecu kilometrazu, ali ovo danas mi je palo ultra lagano tako da bi to trebalo da bude brzo :)
  • 0

#207 simalens

simalens
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 362 posts

Postavljeno 25 March 2010 - 05:57 PM

Pa jel si uzeo onaj ktm acony?
  • 0

#208 acony

acony
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 654 posts
  • LocationEurope

Postavljeno 25 March 2010 - 06:23 PM

Da, jesam to sam rekao jos u onoj temi.
Al nisam kao sto rekoh nesto prezadvoljan, to sad mogu da kazem jer sam napravio par voznji sa njim, mada sa Damirom sam se ranije dogovorio da cu moci da radim neki upgrade ili tako nesto, zvacu ga ovih dana pa cu da vidim...
  • 0

#209 simalens

simalens
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 362 posts

Postavljeno 25 March 2010 - 06:33 PM

Pa koji si ktm uzeo...Jel ti menjao vladimir ram ili ne?nisam video da si napisao...nego kako si nezadovoljan sa xt ako je dobro ocuvano?
  • 0

#210 acony

acony
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 654 posts
  • LocationEurope

Postavljeno 25 March 2010 - 07:34 PM

Hm ne znam ko je Vladimir i nije mi mijenjan ram, dakle ram je onaj koji je i bio, kao i sve na bajsu, samo je neka kozmetika dodata. Al da ne offujemo vise na ovoj temi, napisao sam malo detaljniji odgovor u temi koju sam zapoceo pa tamo mozemo nastaviti diskusiju :)
  • 0

#211 simalens

simalens
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 362 posts

Postavljeno 25 March 2010 - 09:24 PM

Izvini acony prebacio sam se ... moja greska #-o #-o #-o
  • 0

#212 panca93

panca93
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 258 posts
  • LocationNis

Postavljeno 27 March 2010 - 06:32 PM

Evo i novih rekorda sto se tice mene !!! DAnas vozio 160 km !!!! umro sam jedva gledam :) .. inace danas sam isto oborio rekor u brzini 83 km/h !!!! :) A i zvanico ove nedelje zavrsavam sa prvih 1000 km !! 500 ove i 500 prosle nedelje stim sto mi je dreda nevozni dan !! :D :D
  • 0

#213 bobale

bobale
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1061 posts
  • LocationLeskovac

Postavljeno 27 March 2010 - 06:43 PM

Gde ste isli? :)
  • 0
Pre nego što pustiš jezik u pogon proveri da li ti je mozak uključen ;)

#214 panca93

panca93
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 258 posts
  • LocationNis

Postavljeno 27 March 2010 - 08:02 PM

Nis - aleksinac-bovan-soko banja e sad to ti je sve laganica i onda do ozrena 10 km uspona konstantog izbaci cu slike neke !!! taj uspon ti sprzi noge :)!!!!
  • 0

#215 Grux

Grux
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 344 posts
  • LocationLeskovac + DST

Postavljeno 27 March 2010 - 08:10 PM

Bravo, bravo!! I moja najduža vožnja je bila 160km. Znam kako se osećaš. :D
Mi smo danas odvozali samo 66km, ali je bilo ekstra.
  • 0

#216 panca93

panca93
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 258 posts
  • LocationNis

Postavljeno 27 March 2010 - 08:23 PM

A drago mi je lepo lepo !! :D
  • 0

#217 simalens

simalens
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 362 posts

Postavljeno 27 March 2010 - 08:35 PM

Bravo, bravo!! I moja najduža vožnja je bila 160km. Znam kako se osećaš. :D
Mi smo danas odvozali samo 66km, ali je bilo ekstra.


Cekaj tebi je trening od 70 km samo :? Nije da hocu da provociram sad ali odkud sad odjednom toliko biciklista u le sa tolikom kilometrazom...Kada se voze grupni nedeljni treninzi od 80 km vas nigde nema a i ne vidjam vas cesto po drumu u zadnje vreme a i nisam vas pre vidjao...Sve vreme jedni isti ljudi koji treniraju svaki dan i za koje se zna da voze.Jos ako si rekreativac,a kazes da ti najduzi trening 160 km...Za tako dugu deonicu moras da treniras svaki dan a tebe (doduse ne znam te) ne vidjam uopste na nekim prometnim relacijama kojima se trenira po Jablanickom okrugu...Jos jednom ne zelim da napadam bilo kog ali isto tako i ne volim preuvelicavanje.
  • 0

#218 Grux

Grux
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 344 posts
  • LocationLeskovac + DST

Postavljeno 27 March 2010 - 09:16 PM

Nemamo isti pristup bicikizmu. Ti vožnje zoveš treningom, a ja ih zovem putovanjima, ili šetnjama na točkovima. Ja ne treniram, niti se takmičim, niti planiram ikada!! Tj. provozam ponekad neku kraću relaciju onako malo više u fazonu treninga, jačim tempom, ali to samo kad nemam vremena da se otisnem dalje ili kad u početku sezone stičem kondiciju.
Uostalom, izvoli pogledaj:
http://picasaweb.goo...vojislav.grujic

A ovih 160km, evo ih ovde:
http://picasaweb.goo...tUPirot31072008

Ja ne preuveličavam, ali ti očekuješ nešto drugo od onoga što ja vozim, zato ti deluje tako. Ne vozim brzo, ne jurim prosek i tako to, vozim kada mogu, a to nije mnogo često, nažalost. Pod onim samo sam više mislio u odnosu na pancinih 160km, a ne da je to kratko.
  • 0

#219 roy_carroll

roy_carroll
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 266 posts

Postavljeno 28 March 2010 - 12:54 PM

hehe,evo strelok i ja zajedno vec 160 km u 2 dana,mada u sredu i petak, a on je izmedju jos malo vozio ;)
  • 0

#220 vlada_pop

vlada_pop
  • Members
  • PipPipPip
  • 106 posts
  • LocationPancevo

Postavljeno 28 March 2010 - 09:44 PM

Ajde da se i ja malo pohvalim! Moja najduza voznja je bila poslednjeg dana kada sam se vracao sa mora! Pozega-Pancevo 180 km.

Inace voznje su mi u proseku 50-70km. Pancevo-okolna sela ili Pancevo-BG(Ada, Kalemegdan...)
Ponekad padne i vikend tura Pancevo-Novi Sad. Pa sutra nazad! n2:Smiley_FalconLJ
  • 0
In every life we have some trouble
When you worry you make it double
Don't worry, be happy......




3 članova čita ovu temu

0 članova, 3 gosta, 0 anonimnih korisnika