Jump to content


Fotografije

Oprema za drumski bicikl


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
2 odgovora na ovu temu

#1 Lantz

Lantz
  • Members
  • Pip
  • 13 posts

Postavljeno 15 February 2018 - 06:04 PM

Pozdrav!

U pitanju je povratnik (prošlogodišnji). Izgurao sam nekako prošlu sezonu, sad bih da nabavim neke sitnice. Molio bih za preporuke u vezi podmazivanja lanca, zatim koju torbicu preporučujete, pedale sprinterice (još uvek imam klipsere). Pregledao sam malo cikloberzu ali sam se pošteno rečeno pogubio.

Kao torbica mi služi futrola za olovke (!) sa prorezanim vrhom, da stane teleskop pumpa (27cm): Bicikl jeste praistorija (1989) ali radi savršeno. Puno pitanja, ako neko ima živaca da preporuči, ponudi... ne bi bilo loše.

Evo i mog dinosaurusa (sa pomenutom futrolom):

 

IMG_2386.jpg


  • 0

#2 Smasher

Smasher
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3254 posts

Postavljeno 15 February 2018 - 09:06 PM

Lep bajs ako smem da primetim. Vintage ali izgleda da je u poprilicno dobrom stanju. Samo ne znam kako uspevas da se naviknes na taj sic na duzim voznjama, meni licno deluje vrlo neudobno. Sto se torbica tice ima ih mali milion a to koja velicina ti treba zavisi sta ces u njoj da nosis. Ja na primer pumpu imam montitanu na ramu pored flasice i prakticno se ni ne vidi. Medjutim, ako nije prevelika ja bih je radije stavio u zadnji dzep dresa jer tu najmanje smeta.

A sto se pedala tice ako zelis da predjes na clipless sistem ja bih uvek pocetniku radije preporucio Shimano Spd pre nego SPD SL. Prednost spd sistema je sto ces moci da kacis nogu sa obe strane pedale a u sprintericama ces moci skroz normalno da hodas...
  • 0

"Jedina prava greška je ona iz koje ne naučimo ništa".   H. Ford


#3 BikeGremlin

BikeGremlin
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8922 posts
  • LocationNovi Sad
  • Bajk:Scott Speedster

Postavljeno 16 February 2018 - 06:12 AM

U vezi podmazivanja lanca, ukratko kako podmazati:

http://www.bikegreml...-lanca-bicikla/


  • 1

bikegremlin-logo-250x80-1.png





0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika