Jump to content


Fotografije

Neslana sala i mozda pokisaj za nesto mnogo gore


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
6 odgovora na ovu temu

#1 BaneBane

BaneBane
  • Members
  • 8 posts

Postavljeno 14 August 2017 - 05:39 PM

Dragi prijatelji,
Danas sam imao prilicno nezgodno iskustvo, clan registrovan pod imenom Ivan Glavic iz Hrvatske, koji se predstavio kao vodic kajakasa za hrvatko primorije, rezervisao je bicikl kod mene, dan kupovine je dogovoren za 14.08.2017. godine. Juce je potvrdio kupovinu i zakazao sastanak u Beogradu za 12h. U 12h smo se culi, rekao je da kasni 20 minuta, od tada se nije javio. Dogovor je bio da mu dovezem bicikl u Beograd, ja sam iz Zajecara(550km), izlozio me je trosku od cca RSD 7.000 .
Molim sve oglasavace da budu oprezni i nikako ne pristaju ni na kakve aranzmane bez uplate avansa u iznosu troskova. Inace pomenuti clan trazi AM, Enduro i slicne masine.
Imam kompletnu prepisku, telefonski broj u Srbiji i jos detalja o clanu, ukoliko bilo ko sumnja da neko pokusava slicno, javite se odmah saljem.
Cuvajte se i oprezno!!!
  • 0

#2 srdjoni

srdjoni
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2433 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 14 August 2017 - 07:19 PM

Pa ne mogu da zamislim šta bi bilo mnogo gore :) . Al šalu na stranu, retko ko bi se usudio da zapuca 500 km bez ikakve garancije da put neće biti uzaludan. E sad - da li s druge strane stvarno stoji loša namera, ili se neko glupirao ili predomišljao, verovatno nikad nećeš saznati.

 

U svakom slučaju, hvala na upozorenju. 


  • 0
Homesick for a place you've never been...

#3 BaneBane

BaneBane
  • Members
  • 8 posts

Postavljeno 14 August 2017 - 07:24 PM

Covek je bio uverljiv, razmenili smo sigurno 20 PP, brojeve telefona, zatim pozivi, sve to u kontinuitetu od 10 dana. Svako polazi od sebe, meni je takav vid ponasanja "nemoguc".
  • 0

#4 srdjoni

srdjoni
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2433 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 14 August 2017 - 07:30 PM

Svako polazi od sebe

Na početku. Posle od iskustva...

 

Što ne znači da bi te sledećih devet likova sa sličnom pričom zeznuli, ali, pretpostavljam, nećeš im ni dati priliku...


  • 0
Homesick for a place you've never been...

#5 vladetaub

vladetaub
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 467 posts
  • LocationUb

Postavljeno 14 August 2017 - 08:05 PM

Nikad kao Bane...


  • 1

#6 Bole

Bole
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 504 posts
  • LocationHighpoint Club

Postavljeno 14 August 2017 - 08:33 PM

Ne znam na šta misliš pod "mnogo gore"?

 

U svakom slučaju kapara koja pokriva gorivo do destinacije i nazad je lep filter za takve stvari. Morao si da tražiš kaparu. Nemoj da se mnogo nerviraš, svaka škola se plaća a ova je realno pristupačna.

 

Što se tiče prepiske i podataka to bi trebalo da stoji u prvom postu bar je takvo moje iskustvo na nekoliko stranih foruma - podaci se odmah obelodanjuju. Ne bih odmah, sačekao bih 72h jer nikad ne znaš šta je moglo da se desi čoveku.


  • 0

#7 BaneBane

BaneBane
  • Members
  • 8 posts

Postavljeno 14 August 2017 - 09:40 PM

Mislim, da sam pogresno shvacen, kao sto sam napisao, ovo je bilo samo "prilicno nezgodno iskustvo". Mislim da ni jedna rec u postu ne moze da navede na zakljucak da sam ovo obradio, kao nesto vise od neprijatnosti. Niti trazim clana, niti pokusavam da nadoknadim troskove, ideja je bila da podelim iskustvo i upozorim. Mnogo gore moze da bude, profesija kojom se bavim me je naucila tome.
  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika