Jump to content


Fotografije

Tomislav Tota


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
163 odgovora na ovu temu

#81 carobnica

carobnica
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 566 posts

Postavljeno 23 December 2015 - 12:17 AM

Rekoh sebi vozi,vozi,vozi...i sto manje pisi.

Naprotiv. Treba da pises. Cemu inace sluzi forum? 

Ovo je upuceno drkosima koji sede za kompjuterom, cesu jaja i daju negativne ili pozitivne ocene, a ti se razmisljaj gde i sta si pogresio. Pa ne moze bre prijatelju, ukljuci se u diskusiju.


  • -2

#82 Reloaded92

Reloaded92
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 178 posts

Postavljeno 23 December 2015 - 07:33 AM

To je ono sto pricam, hoce ljudi kad kupuju polovnu robu da dobiju cakum pakum upakovanu i kao novu, jos da ima garanciju bilo bi pozeljno. Nikad se nisam derao na prodavce i moje kupce kada sam nesto trgovao, desavalo se da budem psovan i sve, sacekam lepo da se kupac smiri i ponudim resenje koje njemu odgovara, i posle nekako resimo, bar na moju stetu, ali samo da se resim tog problema. Ovo stvarno vise nema smisla, ljudi se zale na slucajeve gde nisu niti prevareni niti osteceni. Ja sam kupio polovan tocak od jednog clana, spustio mi je cenu. Tocak je imao jedan los konus, kada sam mu saopstio to, pitao je ko je otvarao nablu, da li znam sta znaci ostecen konus, ne moguce da je tako, on radi u najboljim servisima, nije nakupac, svu robu proverava itd. Kada sam mu poslao sliki, odjednom se setio da mu je ostao jedan tocak da zavrsi, izgleda bas moj. Ok nema veze, ponudi se da vidi da li ima konus u radionici pa ce mi javiti. Od tad niti mi odgovara na poruke preko cikloberze, niti na sms. Nisam hteo da se zalim, reko kupicu konus i zamenicu. I sta onda ja da kazem, da se derem na sva zvona kako sam prevaren. Jbg desava se, idemo dalje.
  • 0

#83 Saska

Saska
  • Members No Voting
  • PipPip
  • 43 posts

Postavljeno 25 December 2015 - 06:40 PM

Pošto je reč o Toti, nadovezao bih se. Poslao mi je pedale u izuzetno lošem stanju koje nisu odgovarale fotografiji sa oglasa. Imao je dva oglasa sa pedalama Shimano 324. Jedan par kao nov i drugi izgreban sa luftom. Dva puta sam mu napomenuo da mi pošalje pedale od 1.500 rsd (one bolje) i dobio sam odgovor: "nemoj da brineš"!  Iznenađenje je uledilo jer sam dobio pedale u užasnom stanju - zarđale i sa luftom. Dobio sam odgovor da je "slučajno" zapakovao pogrešne. Možda bih i pomislio da je greška da nisam pročitao sve ovo na forumu o njemu. Vratio sam mu nazad i vratio mi je novac. Ostavljam Vama da odlučite da li treba kupovati od njega! Ja sigurno neću.

cekaj vratio ti pare i neces kupovati od njega vise?meni ovo lici na sujetu samo takvu


  • 0

#84 PapaHet

PapaHet
  • Members
  • PipPipPip
  • 167 posts

Postavljeno 10 January 2016 - 09:51 PM

Ja sam od Tote uzeo tockove, hidrauliku i zadnji menjac. Sve je uglavnom bilo onako kako je i napisano u oglasu. Hidraulika je malo losija, ali za tu cenu je dobra. Jedino to sto je malo preostar prilikom komunikacije i obaranja cena, al dobro. Isto sam od Slavise uzeo ram i on je stigao u dobrom stanju i uglavom kako je opisano u oglasu. Tako da ja sa oba prodavca imam pozitivnih iskustava. :) A za ubuduce cemo videti... 


  • 0

#85 nibelung

nibelung
  • Members
  • Pip
  • 26 posts

Postavljeno 03 June 2016 - 11:53 AM

Evo i ja da dodam svoje iskustvo sa Tomislavom medju krajnje pozitivna. Otisao do njega u Sr. Mitrovicu, kupio dve viljuske, dve hidraulike, tockove, kormane i jos neke sitnice, pomogao mi pri odabiru dosta i sve je zaista u vrhunskom stanju (bicikli su pregledani u servisu nakon sklapanja). 


  • 1

#86 santjago

santjago
  • Members
  • PipPip
  • 61 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 07 June 2016 - 04:48 PM

I od mene velika pohvala za Tomislava. Pozeleo sam da probam drumasa a drugar mi je preporucio Totu. Kontaktirali, opisali sta treba, momak je poslao 30-ak slika bicikle, i to u krupnim kadrovima sve "nedostatke" tj ogrebotine i tome slicno. Bajk mi se svideo, usput narucio i sediste za mtb i brzinomer, najavio se, dosao, sve cekalo, imao i da biram sedista i brzinomere, popakovali u auto, otisli na picence, ispricali se i to je to. Biciklom sam prezadovoljan i ako budem pozeleo neki bolji bajs ili mi zatrebaju delovi opet cu ga pozvati, ali popodne ili uvece :)


  • 0

#87 viktor_je_bog

viktor_je_bog
  • Members
  • PipPipPip
  • 161 posts
  • Locationbelgrade

Postavljeno 24 July 2016 - 11:05 AM

Totu sam licno upoznao sasvim pravilan i korektan covek
Preporucujem svaku saradnju sa njim
  • 0

#88 danilovns

danilovns
  • Members
  • 4 posts

Postavljeno 21 September 2016 - 08:43 PM

Veoma korektan momak. Ja sam kupovao nekoliko sitnijih delova, a drug je uzeo veoma skup MTB i nije bilo nikakvih problema. Uvek je stanje kao što kaže. U jednom trenutku je spomenuo da ima i po preko 100 razgovora dnevno...


  • 0

#89 Sideshow

Sideshow
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 231 posts
  • LocationCANNONDALE Quick

Postavljeno 29 August 2017 - 05:28 PM

Kupio sam od Tomislava gume Schwalbe Hurricane 29x2.0, i gume su stvarno u odlicnom stanju, kako je i rekao. Sto se toga tice to je skroz ok.

 

Samo bi mogao biti malo ljubazniji u razgovoru. :) 

 

 
  • 0

#90 pavaobg

pavaobg
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1706 posts

Postavljeno 29 August 2017 - 08:53 PM

Da je ljubzniji ne bi bio Tota

Послато са SM-G928F уз помоћ Тапатока
  • 0

#91 Bole

Bole
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 504 posts
  • LocationHighpoint Club

Postavljeno 29 August 2017 - 09:02 PM

Jednom u životu sam kupio bicikl na neviđeno i to od njega 2011 godine. Nisam znao ništa jednostavno sam naleteo na bajk, čuo se sa njim (sa drugog kontinenta) i bajk je bio vrh i bolji nego što ga je opisao. A da priča kako priča to je činjenica :-)


  • 0

#92 Sideshow

Sideshow
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 231 posts
  • LocationCANNONDALE Quick

Postavljeno 29 August 2017 - 10:00 PM

Meni je bilo malo cudno. Dal ga nisam uvredio necim :) Ali ok, verovatno je takav covek...

Prvenstveno mi je bilo bitno da gume budu kako je rekao.

Takve i jesu.

Verovatno cu opet pazariti od njega, ako mi bude nesto trebalo a on ima...


  • 0

#93 shoshonex

shoshonex
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 267 posts

Postavljeno 29 August 2017 - 11:51 PM

Kupio sam pedale od njega.
Komunikacija minimalna.
Pedale kao u opisu i na slikama.


  • 0

 

 

Ljudi lete na mesec,na sta bi licilo da mi ne znamo srediti kocnicu od neke ponike

 


#94 omega

omega
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3434 posts

Postavljeno 30 August 2017 - 01:40 PM

Нема проблема са њим. Човек је једноставно презаузет па је оричу свео на неопходни минимум. :)
  • 0

#95 pjesak1972

pjesak1972
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1130 posts

Postavljeno 30 August 2017 - 03:24 PM

Kada si prezauzet,kakva je razlika razgovarati normalno ili bahato?Ovde da se ogradim sa Totom nisam razgovarao nikada ,pa se ovo ne odnosi na njega licno,vec uopsteno.
  • 4

#96 Bole

Bole
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 504 posts
  • LocationHighpoint Club

Postavljeno 30 August 2017 - 03:51 PM

Kada si prezauzet,kakva je razlika razgovarati normalno ili bahato?Ovde da se ogradim sa Totom nisam razgovarao nikada ,pa se ovo ne odnosi na njega licno,vec uopsteno.

 

To je pitanje za bihejviorističke psihologe. Ako pogledaš gore videćeš naslov koji sugeriše da se ovde baš suprotno - ne ograđujemo nego pričamo o dotičnom čoveku.

Inače, meni ništa gore od "too friendly" sindroma kad pozovem za neki oglas. 


  • 0

#97 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 30 August 2017 - 04:08 PM

Bemliga ljudi, sa Totom sam pričao i uživo i telefonom, normalan čovek skroz. Jedino mogu da zaključim da mnogo em nepotrebno idete u širinu, pa ga nervirate :P


  • 1

#98 pjesak1972

pjesak1972
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1130 posts

Postavljeno 30 August 2017 - 05:32 PM

To je pitanje za bihejviorističke psihologe. Ako pogledaš gore videćeš naslov koji sugeriše da se ovde baš suprotno - ne ograđujemo nego pričamo o dotičnom čoveku.
Inače, meni ništa gore od "too friendly" sindroma kad pozovem za neki oglas.

Sa tobom ne raspravljam.Pobjegao si od pitanja koje sam ti postavio na drugoj temi i nemoj me vise citirati niti mi odgovarati.
  • 0

#99 Bole

Bole
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 504 posts
  • LocationHighpoint Club

Postavljeno 30 August 2017 - 07:47 PM

Sa tobom ne raspravljam.Pobjegao si od pitanja koje sam ti postavio na drugoj temi i nemoj me vise citirati niti mi odgovarati.

 

Ako hoćeš odgovor napišeš mi privatnu poruku. Kad vidim da stvari pređu u sprdnju više ne gubim vreme i ne posećujem teme kao što je slučaj sa pomenutom dakle pitanje nisam ni video. Ne bežim nikad, nije moj stil.


  • 0

#100 sajkotik

sajkotik
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 861 posts
  • LocationSokobajna

Postavljeno 06 November 2017 - 01:22 PM

Od mene jedan maleni minusčić. Poslao mi pogrešan prednji menjač, pa se posle nije javio kada sam ga zvao ...

 

Mislim, 'ebo menjač i 10ak evra, al' ne radi se posao tako. I ono "ne čitam poruke" ? Ajde ? A kad pošaljem u smsu podatke za slanje, je l' i onda ne čita ?

 

... ali nebitno ... je l' treba nekom SLX prednji, viseći, došao mi a ne treba mi ... nemam na šta da ga metnem  :mrgreen:


  • 2




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika