Jump to content


Fotografije
* * * * * 5 glasovi

Put do mora (CG) 2016


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
141 odgovora na ovu temu

#81 grbic

grbic
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6663 posts
  • LocationZanzibar

Postavljeno 13 July 2016 - 10:17 AM

nego kada smo stigli u Becice otisli smo do nase omiljene picerije koju pisecujemo 7 godina u nizu,

 

7 godina ti je trebalo da skupis hrabrost :)

 

Cestitam, a ove sto kukakuju, necemo ih imenovati ali cemo napomenuti da su se javili u postu #79 ignorisi  n2:Heristical


  • 1

A u glavi ništa, samo žica drži uši da ne otpadnu.


#82 vladetaub

vladetaub
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 467 posts
  • LocationUb

Postavljeno 13 July 2016 - 11:00 AM

Imenovaćemo ih!

Dobro, bre, komšija Šaranče, nije bio trenutak da tako nešto napišeš! Ako se nekada vratim pecanju (ribolovu), čuvaj se!


  • 0

#83 Sharance

Sharance
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 598 posts
  • LocationObrenovac

Postavljeno 13 July 2016 - 11:15 AM

Zezao sam se ima smajli na kraju :)
  • 0

#84 deanchugall

deanchugall
  • Members
  • PipPip
  • 36 posts
  • LocationBelgrade

Postavljeno 13 July 2016 - 12:13 PM

Svaka čast...sve najbolje u životu i neka veridba brzo pređe u brak.

 

Još jednom sve najbolje !!!


  • 0

Web:           https://www.bajs.club

Twitter:       https://twitter.com/datatab


#85 cdragan

cdragan
  • Members
  • PipPipPip
  • 149 posts
  • Locationfruska gora

Postavljeno 13 July 2016 - 02:15 PM

Drugari ,prijatelji ,bicilkosti ,cikloturisti ,braco ,......pogodi me najveca bol ,uzeo mi je BOG navecu podrsku sto sam u zivotu imao ,mog stvorioca ,moga ucitelja ,moga gurua,moju mentalnu snagu,planera,moju dusu,,uze mi BOG kao i mnogim drugima nezamenjivu osobu,oca ,priatelja ,savetnika ,druga ,proputovali smo hiljade kilometara zajedno ,ja biciklom ,on uz mene ,u mislima ,kreirao mi je biciklisticka putesestvija iz snova,odrzavao bicikl,odrzavao mene ,savetovao ,bdio nada mnom ,ponosio se nasim zajednickim poduhvatima i trijumfima..a bilo ih je mnogo...zacuta bicikl,zacuta ja,zaneme deo mene koji dobrotu trazi ,zaneme lanac koi je on podesavao a ja vrteo...stade sve...ali ne...svi vi koji vozite ,koji imate zive  i zdrave roditelje,i svi koji ste kao i ja izgubili tu zivotnu potporu ,zivotnu energiju....znajte da se lanac mora i dale okretati ..i zato svima vama koji ste na biciklu,vozite ture,,cikloturisti ,rekreativni biciklisti ljubiteli dvotockasa,,sada dok pedalite ili odmarate ili uzivate u predivnim predelima...skidate kacigu da znoj obrisete sa lica i ocistite naocare da bolje vidite....setite se onih koji nisu sa vama a u vama su i daju vam snagu ,a oni koji su sa vama ,zivi ,i koji brinu i raduju se vasem uspehu u putesestviju,,posalite pozdrav ,ucinite nesto sto mozda do sada niste uradili ,,posaljite im poruku ili ih nazovite i recite im DA IH VOLITE..samo toliko...dok ovo pisem ,bol mi dusu kida ali MISLIM DA SA VAMA SA PORODICOM BICIKLISTA KAO NAJRODJENIJIM PODELIM TUGU  JER MI SMO I U DOBRU I U TUZI ZAUVEK PRIJATELJI  JER VOLIMO ISTU STVAR :BICIKLIZAM....BICIKL je nasa porodica..zato sam osetio potrebu da se na ovaj nacim obratim PORODICI...jer nikada nisam prosao pored nekog bicikliste a da se medusobno nismo pozdravili,ponudili pomoc,zajedno poneki put popravili bicikl,zajedno nekad prenocili ispod nekog drveta,pozajmili deo koji je popustio....zato sam se na ovaj nacin u boli obratio PORODICI...ko razume ,hvala mu ,ko pomisli da je cudno na ovaj nacin objaviti zalosnu vest ,neka mi oprosti...ali mislim da ce vecina razumeti... 

Cikloturisti,prijatelji ,drugari ,braco...mi koji ostadosmo nastavicemo voziti zemaljjskim putevima ,pozdravljati se ,druziti,,,,a onih kojih nema a sa nama su....mozda negde na nebu i dalje bdiju nad nama...neka su vam drugari putevi sigurni,bicikli jaki i cvrsti a volja  celicna da nastavimo dalje,dalje,dalje,,,i zamolimo Svemogucega da bude milostiv prema nama preostalima a one koje nam uze ucini blagoslovenim


  • 0

#86 pjesak1972

pjesak1972
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1130 posts

Postavljeno 13 July 2016 - 05:13 PM

Primi saucesce.Jeste malo cudno da si ovo podijelio na forumu,ali sigurno da jako boli.Ne zamjerim ti,jedino sto si trebao to da napises u zasebnoj temi.Zamolio bih da administracija izdvoji post 85 i moj u posebnu temu.


  • 1

#87 milojkoyu

milojkoyu
  • Members
  • Pip
  • 11 posts

Postavljeno 14 July 2016 - 06:24 AM

Bravo

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока
  • 0

#88 Mica89

Mica89
  • Members
  • PipPipPip
  • 112 posts

Postavljeno 28 July 2016 - 05:17 PM

Danas smo moja verenica i ja seli malo na bajs i vozili do Skadarskog jezera i nazad :) Ne dopustivo je ostaviti biciklove da se ulenje :) uglavnom krenuli smo rano jutros u 6 nadajući se da ćemo proći bez vrućine ali ipak ništa od toga. Sparno je bilo već u pola 7, a za dalje da i ne pricam, tek tamo kada smo se popeli skoz iznad Petrovca se osetio svež vazduh i blagi vetrić.Uglavnom do restorana "Jezero" koji se nalazi tik uz put do same obale jezera smo stigli u pola 11. Okrenuli se oko sebe nadajuci se da ćemo posle kafe otići negde bliže jezeru gde ima hlada ali toga ni na vidiku tako da smo seli u restoran i popili kafu/kolu, tu smo naleteli na dva momka koja su krenula pre par dana iz Beograda biciklom, ispricali se, razmenili utiske o putovanju i svako na svoju stranu..Mi sedeli jos pola sata i odlučili da krenemo nazad iako je bilo tačno podne...Povratak nije baš bio lak kao dolazak ali smo uz dosta znoja i ispijanja mnogo vode uspeli da se vratimo Bečićima.Utisak o Skadarskom jezeru: lepo zaista ali nismo na vidiku videli gde bismo mogli da uživamo u prirodi i da ima hlada(znam da ima lepsih mesta kraj jezera kao na primer reka Crnojevic) nego daleko nam bilo da vozimo jos i donde..

Attached Thumbnails

  • image.jpeg
  • image.jpeg
  • image.jpeg
  • image.jpeg
  • image.jpeg
  • image.jpeg
  • image.jpeg

  • 0

#89 Mica89

Mica89
  • Members
  • PipPipPip
  • 112 posts

Postavljeno 03 August 2016 - 09:08 AM

Kao i što sam rekao, kada stignem kući staviću snimak našeg putešestvija na YT :)

 


  • 3

#90 IgorN

IgorN
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5498 posts

Postavljeno 03 August 2016 - 09:20 AM

Kao i što sam rekao, kada stignem kući staviću snimak našeg putešestvija na YT :)

razocarao si me! Vec sam okrenuo monitor naglavce a kad sam pustio klip...vracaj! :)

 

Sad ozbiljno, svaka cast!


  • 3

#91 Atomislav

Atomislav
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 546 posts
  • LocationNiš, Palilula

Postavljeno 03 August 2016 - 10:28 AM

Lepa reportaza!

Sent from my GT-I9305
  • 0

#92 grbic

grbic
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6663 posts
  • LocationZanzibar

Postavljeno 03 August 2016 - 12:04 PM

Odlican 5 :)


  • 0

A u glavi ništa, samo žica drži uši da ne otpadnu.


#93 Makarije

Makarije
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 257 posts
  • LocationNovi Sad (obronci Detelinare)

Postavljeno 03 August 2016 - 01:51 PM

Mladi,lepi,nasmejani...svaka cast!


  • 1

#94 gripen235

gripen235
  • Members
  • PipPip
  • 31 posts

Postavljeno 03 August 2016 - 03:00 PM

Bravo, odlicno! U istom smestaju sam spavao u Bajinoj Basti, samo u prizmelju! Jel moze neki kontakt za smestaj u Pluzinama?
  • 0

#95 Mica89

Mica89
  • Members
  • PipPipPip
  • 112 posts

Postavljeno 03 August 2016 - 03:53 PM

Hvala svima na komentarima :)
Za kontakt ti ne mogu pomoći ali mogu ti predložiti isti hotel gde smo i mi bili ako ti nije primaran neki luksuz :) duseci su malo tvrdji ali posle duže vožnje bajsom zaspali bi i na betonu...kupatilo je funkcionalno samo da se istuširaš s tim da poneses sa sobom šampon, kupku,sapun šta god i naravno da se obave fiziološke potrebe :)
  • 0

#96 gripen235

gripen235
  • Members
  • PipPip
  • 31 posts

Postavljeno 03 August 2016 - 05:11 PM

Naravno, ja za bolje i nisam. Kako se zove hotel?
  • 0

#97 Mica89

Mica89
  • Members
  • PipPipPip
  • 112 posts

Postavljeno 03 August 2016 - 05:44 PM

JP Elektrovojvodina, mislim da je pored hotela odma pošta...
  • 0

#98 gripen235

gripen235
  • Members
  • PipPip
  • 31 posts

Postavljeno 04 August 2016 - 05:21 AM

Ok, hvala
  • 0

#99 ZareSD

ZareSD
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 236 posts

Postavljeno 04 August 2016 - 05:39 AM

Mica89, zena i ja smo Vas sinoc gledali i uzivali☺sve pohvale za poduhvat i prilog. Super ste, zelimo Vam sve najbolje😊
  • 0

#100 srdjoni

srdjoni
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2433 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 04 August 2016 - 03:28 PM

Bravo, pravi ste filmski junaci :) Ali gde je u filmiću ključni detalj, uz picu i pivo?! :)


  • 0
Homesick for a place you've never been...




2 članova čita ovu temu

0 članova, 2 gosta, 0 anonimnih korisnika