Jump to content


Fotografije

Utisci, sugestije, kritike, ...


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
965 odgovora na ovu temu

#541 BikeGremlin

BikeGremlin
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8906 posts
  • LocationNovi Sad
  • Bajk:Scott Speedster

Postavljeno 25 September 2017 - 11:09 AM

Kod mene je isto za IOS - moguće da android zeza. Moja verzija je 7.0.0(1923)


  • 0

bikegremlin-logo-250x80-1.png


#542 Vanja_V

Vanja_V
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 313 posts

Postavljeno 25 September 2017 - 02:19 PM

Kod mene je 7.1.2 koristim aplikaciju na Asus tabletu android verzija 5.0

Sent from my K013 using Tapatalk
  • 0

#543 shonepa

shonepa
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 321 posts

Postavljeno 25 September 2017 - 10:39 PM

I kod mene 7.12(964)
Samsung j5, 6.0.1

Sent from my SM-J500FN using Tapatalk
  • 0

#544 papabless

papabless
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 258 posts

Postavljeno 11 October 2017 - 01:55 AM

Preko tapatalk android aplikacije ne mogu da se ulogujem na nalog,pise neispravno korisnicko ili sifra dok se na racunaru preko browsera ulogujem bez problema..Probao sam s reinstaliranjem aplikacije medjutim i dalje isto..


  • 0

#545 vidak

vidak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4634 posts
  • LocationNovi Beograd

Postavljeno 11 October 2017 - 02:23 AM

Vazi, videcu sta moze da se uradi. @FalloutBoy koju verziju koristis?

Još uvek ne radi, jel ima nade da će da se sredi?


  • 0

#546 Ciklo

Ciklo
  • Administrators
  • 3844 posts
  • Location-= BGD =-
  • Bajk:Pinarello/Trek

Postavljeno 11 October 2017 - 06:50 AM

@papabless da li si koristio korisničko ime i lozinku sa stranice podešavanja profila:

http://www.2bike.rs/settings/tapatalk

 

@vidak gledam opet danas, sutra 


  • 0

#547 papabless

papabless
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 258 posts

Postavljeno 11 October 2017 - 11:44 AM



@papabless da li si koristio korisničko ime i lozinku sa stranice podešavanja profila:
http://www.2bike.rs/settings/tapatalk

@vidak gledam opet danas, sutra


Tacno do toga je bilo, hvala

Sent from my CUBOT_NOTE_S using Tapatalk
  • 0

#548 vidak

vidak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4634 posts
  • LocationNovi Beograd

Postavljeno 16 October 2017 - 05:50 PM

@papabless da li si koristio korisničko ime i lozinku sa stranice podešavanja profila:
http://www.2bike.rs/settings/tapatalk

@vidak gledam opet danas, sutra

danas uradjen update tapatalk-a, opet isto, pogresno linkuje stranice sa cikloberze.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
  • 0

#549 Ciklo

Ciklo
  • Administrators
  • 3844 posts
  • Location-= BGD =-
  • Bajk:Pinarello/Trek

Postavljeno 21 October 2017 - 05:45 PM

Hmm.. nisam više siguran o čemu se radi.. Poslao sam upit i Tapatalku, sve je na poslednjoj verziji..

 

Inače uplatio sam mesečni Tapatalk paket pa reklame više ne bi trebale da se prikazuju.


  • 0

#550 vidak

vidak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4634 posts
  • LocationNovi Beograd

Postavljeno 21 October 2017 - 05:47 PM

Hmm.. nisam više siguran o čemu se radi.. Poslao sam upit i Tapatalku, sve je na poslednjoj verziji..

Inače uplatio sam mesečni Tapatalk paket pa reklame više ne bi trebale da se prikazuju.

Hm, u medjuvremenu je izasao jos jedan update, i opet isto.... trenutna verzija kod mene 7.1.6 (969) ako nesto znaci.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
  • 0

#551 Ciklo

Ciklo
  • Administrators
  • 3844 posts
  • Location-= BGD =-
  • Bajk:Pinarello/Trek

Postavljeno 25 October 2017 - 10:42 AM

Dobih pozitivnu vest od Tapatalka:
 

The issue will be fixed in the next Android app releases. Pls. stay tuned for the update.

 


  • 0

#552 vidak

vidak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4634 posts
  • LocationNovi Beograd

Postavljeno 25 October 2017 - 11:22 AM

Dobih pozitivnu vest od Tapatalka:

Ha, 'ajde da sačekamo...

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
  • 0

#553 niipheus

niipheus
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 894 posts

Postavljeno 11 November 2017 - 08:30 PM

Zbog cega polja u oglasima koja preciznije opisuju artikal i koja kasnije sluze za suzavanje pretrage nisu obavezna? Meni nikako nije jasno zasto uopste postoji opcija da se ne stavi neko polje, kad su to stvari koje se mogu zakljuciti samo gledanjem u bicikl (alu ili karbon ram, 2x10 ili 2x11, velicina itd). Cela mogucnost suzavanja pretrage gubi smisao ako za svaku opciju otprilike 30% artikala stoji kao "nije naznaceno'.


  • 1

#554 bakara

bakara
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2436 posts
  • LocationnBGd

Postavljeno 11 November 2017 - 09:02 PM

Da, neke opcije bi morale biti obavezne, na pr. tip bicikla, brz brzina, kruta vila ili suspenzija (to i ne postoji recimo) itd...


  • 1

#555 BikeGremlin

BikeGremlin
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8906 posts
  • LocationNovi Sad
  • Bajk:Scott Speedster

Postavljeno 11 November 2017 - 10:52 PM

mac sa dve ostrice. mnogi koji to ne ispune sad, time bi se, ako je obavezno, nalupali, samo da zadovolje kriterijum.
ovako bar imas veci procenat ispravnih podataka - ispunjava prakticno samo ko zna, a zeli.

obavezna polja bi naterala lenje koji znaju da upisu, sto je ok. ali bi naterala i one koji ne znaju da upisu (pogresno) tako da bi dobili jos gore.

umesto da ne vidis “nestrucne” u suzenoj pretrazi, video bi gomilu “djubreta”, gotovo kao da ne koristis filter.

to je barem moje razmisljanje.


Poslato sa sokocala mobilnoga
  • 1

bikegremlin-logo-250x80-1.png


#556 niipheus

niipheus
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 894 posts

Postavljeno 12 November 2017 - 06:36 AM

Mac je vrlo jednostavno prebiti na jednu ostricu, opcijom za prijavu netacnog oglasa. Mnogo je vise onih koji znaju sta prodaju, ali ne stavljaju podatke jer ne mora, nego onih koji ne znaju (opcije koje treba da stoje kao obavezne svaki duduk moze da prepozna).
  • 0

#557 BikeGremlin

BikeGremlin
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8906 posts
  • LocationNovi Sad
  • Bajk:Scott Speedster

Postavljeno 12 November 2017 - 07:46 AM

Mac je vrlo jednostavno prebiti na jednu ostricu, opcijom za prijavu netacnog oglasa. Mnogo je vise onih koji znaju sta prodaju, ali ne stavljaju podatke jer ne mora, nego onih koji ne znaju (opcije koje treba da stoje kao obavezne svaki duduk moze da prepozna).

 

Ko će onda pregledati sve oglase i prijavljivati? Ko će proveravati opravdanost prijava? Prvo traži znanje i volju korisnika, drugo traži, na sve to, i moderaciju.

 

Možeš jednostavno da ne gledaš oglase u kojima nije sve upisano - tj. da koristiš filtere. Takve bajseve će onda kupovati samo ko ima strpljenja da gleda baš sve oglase. To je već neka vrsta "kazne" za prodavca. Ni na sajtovima namenjenim prodaji (kupujemprodajem) ne vidim da insistiraju na svim tim detaljima. OK - ovo jeste biciklistički sajt, ali nije sajt namenjen prvenstveno kupoprodaji, koliko shvatam.

 

Ja bih voleo da svi prodavci, i oni što prodaju po najlonu i po šupama postave bajseve na berzu i tačno upišu podatke, ali mislim da je to praktično nemoguće izvesti i naterati ljude - a bilo bi lakše i za prodavce i za kupce - lepo od kuće vidiš komplet ponudu.


  • 0

bikegremlin-logo-250x80-1.png


#558 niipheus

niipheus
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 894 posts

Postavljeno 12 November 2017 - 08:11 AM

Ok, nisam napisao sugestiju da bi sad palamudili o tome sta bi bilo kad bi bilo. Postoje razne mogucnosti da se ovo sto sam predlozio izvede i kontrolise, samo je pitanje da li postoji volja za tako nesto. Sustina je da bi oglasi bili dosta bolje razvrstani i filteri pretrage bi dobili smisao jer ne bi bilo izuzimanja.
  • 1

#559 BikeGremlin

BikeGremlin
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8906 posts
  • LocationNovi Sad
  • Bajk:Scott Speedster

Postavljeno 12 November 2017 - 08:26 AM

Ok, nisam napisao sugestiju da bi sad palamudili o tome sta bi bilo kad bi bilo. Postoje razne mogucnosti da se ovo sto sam predlozio izvede i kontrolise, samo je pitanje da li postoji volja za tako nesto. Sustina je da bi oglasi bili dosta bolje razvrstani i filteri pretrage bi dobili smisao jer ne bi bilo izuzimanja.

 

Slažem se. To je, na primer, odlično rešeno na polovnim automobilima. S tim što je to sajt namenjen prvenstveno trgovini i pretpostavljam da imaju plaćen tim ljudi koji se bavi administracijom oglasa. Nisam probao postaviti "falš" oglas da vidim posle koliko vremena (ako ikada) će biti uklonjen.

 

Mada, imam vozilo koje ne želim prodavati - mogao bih postaviti sa falš podacima i malo višom cenom - pa videti šta će se desiti. Samo se plašim šta će biti ako neko ipak hoće da kupi - da me ovde neki ne proglase za prevaranta.  :)


  • 0

bikegremlin-logo-250x80-1.png


#560 Ciklo

Ciklo
  • Administrators
  • 3844 posts
  • Location-= BGD =-
  • Bajk:Pinarello/Trek

Postavljeno 12 November 2017 - 09:56 AM

Slazem se da bi bilo idealno kada bi svi prodavci popunjavali sva pollja. Jedino je problem sto se deo prodavaca ne razume potpuno u tematiku vec samo zeli da proda bicikl ili deo opreme koji im nisu vise potrebni. Kao sto rece Fallout mislim da bi obelezavanje ovih polja kao obavezna mogla izazvati kontraefekat a to je da samo nalupaju neke parametre.

 

Mislim da polja treba da ostanu opciona, ali da bi moglo da se resi dodatnim nizom ekrana koji se pojavljuju tokom postavljanja oglasa ili nakon inicijalnog postavljanja, a koji bi objasnili korisniku zasto je bolje uneti sva polja, kao i mali opis sta je neko polje i kako izmeriti/dobiti taj podatak. 

Tipa kako izmeriti ram, kako prepoznati koji tip kocnica, i sl. Doprinelo  bi detaljnijem opisu oglasa, a bilo bi i edukativno.


  • 3




1 članova čita ovu temu

0 članova, 1 gosta, 0 anonimnih korisnika