Jump to content


Fotografije

Utisci, sugestije, kritike, ...


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
965 odgovora na ovu temu

#501 Ciklo

Ciklo
  • Administrators
  • 3844 posts
  • Location-= BGD =-
  • Bajk:Pinarello/Trek

Postavljeno 21 January 2017 - 05:08 PM

Oglas je moguce izbrisati nakon isteka. Tu je i placena opcija ukoliko neko zeli ranije da izbrise oglas. Razlog ovoga je zloupotreba sistema koja je bila cesta. Ukoliko je oglas greskom dupliran javi se preko kontakt forme.
  • -2

#502 Nion

Nion
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1715 posts

Postavljeno 21 January 2017 - 05:43 PM

Oglas je moguce izbrisati nakon isteka. Tu je i placena opcija ukoliko neko zeli ranije da izbrise oglas. Razlog ovoga je zloupotreba sistema koja je bila cesta. Ukoliko je oglas greskom dupliran javi se preko kontakt forme.

Ja sam ti se javio ali se ti meni nisi javio


  • 0

5500km-2010
6400km-2011
3800km-2012
6080km-2013
7660km-2014

8500km-2015

5000km-2016
Moj zanat mi je dao vrh sa koga ću pasti“... Ako ste dostigli vrh, onda i pad može da bude veličanstven!“ D.V


#503 Ciklo

Ciklo
  • Administrators
  • 3844 posts
  • Location-= BGD =-
  • Bajk:Pinarello/Trek

Postavljeno 21 January 2017 - 05:45 PM

Javim se u 99.9% slučajeva. 0.1% su zagubljeni mejlovi. Pusti mi opet mejl.


  • 0

#504 carobnica

carobnica
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 566 posts

Postavljeno 21 January 2017 - 06:19 PM

Oglas je moguce izbrisati nakon isteka. Tu je i placena opcija ukoliko neko zeli ranije da izbrise oglas. Razlog ovoga je zloupotreba sistema koja je bila cesta. Ukoliko je oglas greskom dupliran javi se preko kontakt forme.

Juce sam video oglas koji je posle par sati bio izbrisan a nije od onih koji se placaju, o tome pricam.


  • 0

#505 Ciklo

Ciklo
  • Administrators
  • 3844 posts
  • Location-= BGD =-
  • Bajk:Pinarello/Trek

Postavljeno 21 January 2017 - 06:54 PM

Na stranici Moji Oglasi postoji plaćena opcija "Izbriši Oglas" koja se može primeniti na bilo koji oglas, promovisan ili ne


  • 0

#506 vidak

vidak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4634 posts
  • LocationNovi Beograd

Postavljeno 21 January 2017 - 07:46 PM

To vazi za placene oglase ili i one gratis?

Brisanje oglasa pre isteka je premium opcija koja se placa, mislim da je nebitno da li je placen ili besplatan.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
  • 0

#507 vidak

vidak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4634 posts
  • LocationNovi Beograd

Postavljeno 21 January 2017 - 07:47 PM

Brisanje oglasa pre isteka je premium opcija koja se placa, mislim da je nebitno da li je placen ili besplatan.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Uh sad vidim da je vec odgovoreno....

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
  • 0

#508 carobnica

carobnica
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 566 posts

Postavljeno 21 January 2017 - 09:27 PM

Ono jeste treci dan slave i pije se ali... Ajde da drugacije formulisem pitanje. Da li ja mogu oglas koji nije placen i koji istice za 14 dana da izbrisem?


  • 0

#509 Ciklo

Ciklo
  • Administrators
  • 3844 posts
  • Location-= BGD =-
  • Bajk:Pinarello/Trek

Postavljeno 21 January 2017 - 09:56 PM

Nije problem, pokušaćemo opet ;)  Ne postoje plaćeni oglasi ali postoje premijum tj. plaćene opcije koje mogu da se primene na postojeći oglas. Neke od njih omogućavaju da se istakne oglas, neke da se oglas pozicionira na vrh kategorije i sl. Tu je i premijum opcija koja omogućava da se oglas izbriše pre isteka. Opcije nisu međusobno povezane, tj korišćene jedne nije uslovljeno korišćenjem neke druge. Ukratko što se tiče brisanja postoje dve mogućnosti, da se sačeka da oglas istekne te besplatno izbriše ili trenutno brisanje korišćenjem premijum (plaćene) opcije. Kao što ranije navedoh, ovo je uvedeno zbog zloupotrebe sistema.


  • -5

#510 carobnica

carobnica
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 566 posts

Postavljeno 21 January 2017 - 10:52 PM

Ok, ukapirao sam. Hvala na odgovoru.
  • 1

#511 NikolaMrka

NikolaMrka
  • Members
  • PipPip
  • 61 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 01 February 2017 - 11:17 PM

Da li postoji mogucnost da se otvori nova odeljak u oglasima koji ce biti posvecen opremi za elektricne bicikle? U ovom trenutku u delu gde se prodaju elektricni bicikli prodaju se i baterije i punjaci i display-i, tuning oprema itd itd. Ma koliko mi to zeleli ili ne, era elektricnih bicikala dolazi, pa mislim da  treba ostaviti malo bise prostora na ovim stranicama za tu temu.


  • 0

#512 Allex

Allex
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1475 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 04 February 2017 - 01:53 PM

Sta misli admin (i ostali forumasi) o uvodjenju broja postova kao uslova za postavljanje nove teme? Da pojasnim : da bi otvorio novu temu treba ti minimum 30 postova. Pretraga bi bila masovno koriscena od strane novopridoslih forumasa,ne bi se za svako pitanje otvarala po zasebna tema nego bi se pitanja postavljala u vec postojecim sa slicnim sadrzajem,forum se ne bi zatrpavao kojekakvim glupostima i bilo bi manje posla za admine da prebacuju i spajaju teme..
Video sam taj "uslov" na nekoliko foruma,i moram reci da funkcionise odlicno.. Uglavnom je granica 50 postova,ali mislim da bi ovde 30 bilo sasvim dovoljno..
  • 2

#513 BikeGremlin

BikeGremlin
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8906 posts
  • LocationNovi Sad
  • Bajk:Scott Speedster

Postavljeno 04 February 2017 - 02:42 PM

Sta misli admin (i ostali forumasi) o uvodjenju broja postova kao uslova za postavljanje nove teme? Da pojasnim : da bi otvorio novu temu treba ti minimum 30 postova. Pretraga bi bila masovno koriscena od strane novopridoslih forumasa,ne bi se za svako pitanje otvarala po zasebna tema nego bi se pitanja postavljala u vec postojecim sa slicnim sadrzajem,forum se ne bi zatrpavao kojekakvim glupostima i bilo bi manje posla za admine da prebacuju i spajaju teme..
Video sam taj "uslov" na nekoliko foruma,i moram reci da funkcionise odlicno.. Uglavnom je granica 50 postova,ali mislim da bi ovde 30 bilo sasvim dovoljno..

 

Razmišljam o prednostima i manama.

 

Prednosti su očigledne. Pogotovo sad na proleće, biće sigurno 1000 tema "koji bicikl da kupim...."   :)

 

Mana: otežalo bi novima, posle korištenja pretrage, da postave novu temu i možda ih teralo da u neodgovarajuću temu ubacuju post, jer ne mogu otvoriti novu sami.


  • 0

bikegremlin-logo-250x80-1.png


#514 Allex

Allex
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1475 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 04 February 2017 - 03:13 PM

Na ovom forumu ima svega o svemu... Minimum 80% svih mogucih pitanja je vec po sto puta prezvakano. Sto se tice ostatka sigurno postoji odgovarajuca tema za to pitanje gde se moze postaviti bez da se otvara nova tema. A i sto sam kazes,zna se koje pitanje se najcesce nadje kao naslov nove teme...
  • 1

#515 BikeGremlin

BikeGremlin
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8906 posts
  • LocationNovi Sad
  • Bajk:Scott Speedster

Postavljeno 04 February 2017 - 04:03 PM

Stoji sve što kažeš, ipak mene ovo malo brine:

 

Takav sistem bi kažnjavao kulturne, zbog nekulturnih.  :)   Tipa, neko proveri, pretraži i stvarno nema odgovarajuće teme. Onda, ako baš mora da postavi pitanje, postavi post u temi koja nema veze (najpribližnijoj), ili, ako je baš fin, ni ne postavi post. 

 

Ili neko ko godinama čita forum, ali ne piše. Ovako bi bio dodatno destimulisan da pokrene temu koje nema na forumu, a zanima ga/je.

 

 

Tako da, kad sve saberem, blago naginjem ka tome da se ne uvodi takva mera. Mada bi neke stvari popravila - pogotovo sa s proleća.  :)


  • 1

bikegremlin-logo-250x80-1.png


#516 Allex

Allex
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1475 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 04 February 2017 - 04:20 PM

Kao sto i naslov teme kaze,ovo je samo sugestija. Clan sam jos par foruma na kojima ima ova zabrana i prilicno mi se dopalo kako funkcionise,pa rekoh da predlozim ovde. 90% pitanja novih clanova je u vezi kupovine,a za svaki evro u rasponu od 50€ do 1000€ ima tema u kojoj bi ako ne nadju odgovor na svoje pitanje,mogli tu da pitaju.I ostala tematika je dosta pokrivena. Mada razumem sta hoces da kazes,ima prednost ima i mana,mozda bi se kod nas pokazalo kao los potez,treba dobro izvagati...
  • 0

#517 ske

ske
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 250 posts

Postavljeno 05 February 2017 - 09:13 AM

Evo ako mogu ja, kao neki clan koji retko pise, da dam misljenje o Allexovom predlogu.

Mislim da je predlog dobar, ali za stare i aktivne clanove. Za nove ili neaktivne ( u smislu pisanja, gde sebe svrstavam), nije dobar.

Eto, ja sam vec poprilicno dugo ovde i skoro svakodnevno udjem i procitam novosti ali ne pisem nista. Jednostavno nemam potrebu. Na svako pitanje koje sam imao nasao sam odgovor i bez otvaranja nove teme.A i ne pisem jer jednostavno nemam dovoljno znanja i strucnost da bih nekoga savetovao 

Zato bih se zahvalio drugarima koji imaju strpljenja, volje i znanja da odgovore i pomognu svima  i  da po 100 puta objasnjavaju iste stvari ljudima koji nemaju vremena da pretrazuju forum.

Ko ne zeli da cita "ponovljene" teme ili da komentarise u njima jednostavno ne mora, neka preskoci temu ili linkom uputi na vec postojecu.

.... i eto tako... ja malo da nabijem postove ako usvojite ovaj Allexov predlog  :)


  • 2

#518 marko_uzice

marko_uzice
  • Members
  • PipPip
  • 30 posts
  • LocationUzice

Postavljeno 17 June 2017 - 12:22 PM

Iskreno, odusevljen sto ovakav sajt postoji... od danas sam svaki dan na vasem sajtu i forumu :) 


  • 1

giphy.gif


#519 NikolaMrka

NikolaMrka
  • Members
  • PipPip
  • 61 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 25 July 2017 - 01:46 PM

Predlazem da se u oglasima, gde se podaci o prodavcu, stavi i podatak "Opstina". Trazim po oglasima osvetljenje, budem presrecan kada vidim da je prodavac iz Beograda jer mogu licno da ih preuzmem. A kada ga okrenem ispostavi se da je u pitanju Grocka ili Mladenovac. Razumem da je sve to Beograd, ali mislim da bi nam ovaj podatak o opstini malo preciznije prikazao lokaciju prodavca. U ovom mom slucaju, prinudjen sam da trazim da mi se predmet posalje postom kao da je predavac ko zna gde, a ne u "Beogradu".


  • 3

#520 Bole

Bole
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 504 posts
  • LocationHighpoint Club

Postavljeno 25 July 2017 - 08:47 PM

Predlazem opciju "oglasi u poslednjih 24h" i "oglasi postavljeni od moje poslednje posete".
Takodje mislim da bi bilo dobro uvodjenje ocenjivanja prodavaca.
Dalje, uveo bih da je obavezno da se stavi odakle je prodavac i da mora da stoji velicina rama.
  • 6




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika