Jump to content


Fotografije

Utisci, sugestije, kritike, ...


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
965 odgovora na ovu temu

#421 Ciklo

Ciklo
  • Administrators
  • 3844 posts
  • Location-= BGD =-
  • Bajk:Pinarello/Trek

Postavljeno 09 August 2014 - 02:40 PM

.. ali fali vam A na pocetnoj stranici cikloberze ..

 

bravo, ispravljeno u lokalu a biće vidljivo na sajtu u narednim danima  n2:redbull

 

 

Ae,da priupitam nešto.

 

1.Šta znače oni novčići i šta spada u premijum opcije?

2.Kalendar treninga-Statistike....Ima li nade?

 

1. Premijum opcije su vezane za oglase,.. istakni, postavi na vrh, prevremeno obnovi,..

 

2. Biće u narednom periodu, ti loguj treninge do tada :)   ako treba neka specifična statistika javi pa da ugradim kad budem radio ove standardne


  • 0

#422 Boycie

Boycie
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 404 posts
  • LocationZnači Zemun

Postavljeno 14 August 2014 - 08:57 AM

 

 

2. Biće u narednom periodu, ti loguj treninge do tada :)   ako treba neka specifična statistika javi pa da ugradim kad budem radio ove standardne

 

Možda hiking/šetnja da se ubaci.

 

 


  • 0

2010:5050 km 2012:4003 km 2014:1671 km 2016:3492 km 2018:0896 km 2020:0000 km  
2011:6755 km 2013:1851 km 2015:2294 km 2017:2110 km 2019:0495 km 2021:0000 km


#423 Belgarath

Belgarath
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1507 posts
  • LocationVrsac

Postavljeno 14 August 2014 - 07:57 PM

Jedna sugestija. Da li moze da se u malim oglasima ubaci da kada se ubacuju paraetri ne refreshuje odmah posle svakog parametra nego da isklikces sve sta ti treba i onda kliknes pretrazi
  • 0

#424 Ciklo

Ciklo
  • Administrators
  • 3844 posts
  • Location-= BGD =-
  • Bajk:Pinarello/Trek

Postavljeno 14 August 2014 - 09:48 PM

Moglo bi da se preradi, trenutno je svaki parametar link pa se zato tako ponaša. Neću stići sada da radim na tome ali pribeležiću u svakom slučaju pa ću razmotriti predlog.


  • 0

#425 Belgarath

Belgarath
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1507 posts
  • LocationVrsac

Postavljeno 14 August 2014 - 10:53 PM

Desi mi se na primer da gledam oglase sa tableta i slucajno mi prst pipne tamo skalu sa parametrima i sve ode dovraga :D
  • 0

#426 Ciklo

Ciklo
  • Administrators
  • 3844 posts
  • Location-= BGD =-
  • Bajk:Pinarello/Trek

Postavljeno 15 August 2014 - 07:49 AM

Ma manjim rezolucijama moze da se sakrije deo sa filtrima, a i ako se nesto zezne mozes da ides na "back" u brauzeru i vratice se sve :)
  • 0

#427 Belgarath

Belgarath
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1507 posts
  • LocationVrsac

Postavljeno 15 August 2014 - 08:35 AM

Hoce ali ako gledam oglase i ima ih 100 na strani i idem back krecem od pocetka. :). Inace sem toga sajt je odlican. Mnogi su kukali na pocetku na promene ja sam cekao da vidim da li cu se adaptirati. Jedini minus je engleska rec u nazivu. Sem toga odlicno je sve
  • 0

#428 Ciklo

Ciklo
  • Administrators
  • 3844 posts
  • Location-= BGD =-
  • Bajk:Pinarello/Trek

Postavljeno 15 August 2014 - 08:49 AM

aha ne baci na istu poziciju što uglavnom rade ove desktop varijante


  • 0

#429 Ciklo

Ciklo
  • Administrators
  • 3844 posts
  • Location-= BGD =-
  • Bajk:Pinarello/Trek

Postavljeno 15 August 2014 - 09:53 AM

Ubacih brojač pregleda oglasa na stranici "Moji Oglasi"...


  • 0

#430 kasalovic1996

kasalovic1996
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1240 posts

Postavljeno 19 August 2014 - 02:37 PM

Не знам да ли је до мене,али не могу да наместим одговарујућу временску зону у подешацањима на форуму нема уопште ове наше.


  • 0

#431 Gadjan

Gadjan
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4654 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 19 August 2014 - 03:26 PM

Meni je nakon promene ubedljivo najveći problem search koji je bukvalno neupotrebljiv. Često mi treba da nađem neku stariju diskusiju na osnovu par termina za koje se sećam da su korišćeni ali sada je to skoro pa nemoguće. Može li da se sredi da search radi onako dobro kao na starom forumu?

Sada niti može da se deo reči zameni zvezdicom niti može da nađe temu/post gde se pominju oba tražena termina.


  • 0

#432 Ciklo

Ciklo
  • Administrators
  • 3844 posts
  • Location-= BGD =-
  • Bajk:Pinarello/Trek

Postavljeno 19 August 2014 - 04:45 PM

@kasalovic1996:  Ima "+1 Brussels, Copenhagen,.."

 

@Gadjan: hmm, jeste, search im nije baš napredan, međutim postoji opcija da se dodatno instalira softver koji će odrađivati pretragu pa ću videti da to postavim i istestiram, za nekih 10-15 dana


  • 0

#433 Gadjan

Gadjan
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4654 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 19 August 2014 - 06:42 PM

Meni to nije bitno da li će biti pre ili kasnije, samo da bude eventualno, jer je po meni dobar search esencijalna stvar na svakom sajtu, pogotovo forumima. Nadam se samo da je tehnički izvodljivo pa će se lako dodati pre ili kasnije, kad god stigneš... Da ne ostanemo trajno na ovome.

 

Recimo sećam se poslednji put na cikloberzi kad sam tražio neku naftalin temu, da mi je trebalo bukvalno 5 sekundi i imao sam je otvorenu. A pročitao sam je jednom, davno kad sam se registrovao. Reč je o onome kad ste ti i Hari putovali negde pa je on cepao neki jak spust preko stotke :). Ostalo mi u glavi da je neko upotrebio termin gazio, ukucao sam Hari gazio u search i eto je tema instant. Znači dovoljno je bilo da potrefiš dva termina iz teme, ne mora iz istog posta.

Sad na taj način nema šanse da se išta starije nađe, a nije da nema korisnih diskusija i linkova. Dosta puta sam pokušavao što šta naći i odustao. A ako se koristi samo jedna reč onda je loš filter, previše rezultata bude i opet mrka kapa.


  • 0

#434 kasalovic1996

kasalovic1996
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1240 posts

Postavljeno 19 August 2014 - 07:55 PM

@kasalovic1996:  Ima "+1 Brussels, Copenhagen,.."

 

@Gadjan: hmm, jeste, search im nije baš napredan, međutim postoji opcija da se dodatno instalira softver koji će odrađivati pretragu pa ću videti da to postavim i istestiram, za nekih 10-15 dana

 

Хвала на одговору!


  • 0

#435 Ciklo

Ciklo
  • Administrators
  • 3844 posts
  • Location-= BGD =-
  • Bajk:Pinarello/Trek

Postavljeno 18 September 2014 - 11:37 PM

Pretraga na forumu je dodatno unapređenja. Sada deo reči može da se zameni i zvezicom *. Jedini problem koji trenutno postoji je što mehanizam za pretragu pravi razliku između čćžšđ i czsdj, pa recimo za pretragu "probusena" neće izbaciti i "probušena". Tražim način kako da rešim i to (ako neko zna sphinx neka javi).


  • 2

#436 Gadjan

Gadjan
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4654 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 19 September 2014 - 06:45 AM

E to! Svaka čast, sad radi kako treba, sve može da se nađe lako i brzo nekoliko sekundi n2:thumbsup.


  • 0

#437 vidak

vidak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4634 posts
  • LocationNovi Beograd

Postavljeno 20 September 2014 - 01:34 PM

Mala sitnica za ispravku, evo primera slučajno izabranog oglasa http://www.2bike.rs/...-1#.VB2BlFcrjAU u polju gde piše kada je postavljen oglas piše ,,ponedeljuk'' umesto ,,ponedeljak'' , tako je sa svakim oglasom koji je postavljen ,,ponedljukom'' n2:hahaha .


  • 0

#438 Gadjan

Gadjan
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4654 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 20 September 2014 - 06:50 PM

tako je sa svakim oglasom koji je postavljen ,,ponedljukom'' n2:hahaha .

:)

 

Ma ima takvih grešaka još, ne mogu sad da se setim gde sam tačno viđao. Nisam hteo da pominjem ovde da ne bude da se žalim i sitničarim za gluposti :)


  • 0

#439 Ciklo

Ciklo
  • Administrators
  • 3844 posts
  • Location-= BGD =-
  • Bajk:Pinarello/Trek

Postavljeno 22 September 2014 - 07:53 AM

hehe, thx. javio mi je još neko pa sam ispravio ali nije još "deplojovano" na server.  thx.


  • 0

#440 BikeGremlin

BikeGremlin
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8906 posts
  • LocationNovi Sad
  • Bajk:Scott Speedster

Postavljeno 31 October 2014 - 08:42 AM

Unapred se izvinjavam ako je već spominjano, kao i ako je teško za implementirati. Tražim sad bajs, pa listam oglase i koristim filtere. Posle svakog filtera koji izaberem, stranica se ažurira. Dosta je sporo, posebno sa sporijim Netom i slabijim računarom. Voleo bih da postoji opcija da, kad sve opcije izaberem kako želim, pritisnem dugme "primeni", pa da se tek onda primene zadati filteri.

 

Primer:

Kada biram po lokaciji, izaberem "Srbija", pa odmah učita stranicu iz početka. Onda izaberm "Novi Sad", stranica se ponovo osvežava. Voleo bih da mogu izabrati lokaciju, radijus, cenovni rang, pa onda kliknuti samo jednom na "primeni" i pogledati rezultat.

 

 

Druga stvar, isto želja, ne znam koliko je to većini ljudi bitno i koliko je izvodljivo, ali voleo bih da mogu birati karakteristike bicikla nevezano za tip. Da kliknem na "bicikli" i izaberem 3x8, a da kao rezultat dobijem sve: i drumske, MTB, city - sve koji imaju 3x8 brzine. Isto i za veličinu rama, dimenzije točkova i slično. 

 

Ovo sve nije ništa što baš strašno smeta, super je i ovako mehanizam za pretragu, ali eto, spisak želja za Novu godinu.  O:)


  • 0

bikegremlin-logo-250x80-1.png





1 članova čita ovu temu

0 članova, 1 gosta, 0 anonimnih korisnika