Jump to content


Photo

Utisci, sugestije, kritike, ...


  • Please log in to reply
965 replies to this topic

#341 dule0911

dule0911
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2446 posts
  • LocationLestane, Beograd

Posted 10 December 2012 - 09:30 PM

Kad mi se opet ponovi, javljam. Znam da sam imao situaciju bas sa kompa tj firefoxa.
A inace iz Tapatalka sam uz testiranje primetio da u dosta podforuma uopste ne radi edit (dok iz browsera radi), tako da cu izgleda morati da se naviknem na to, jer noviji tapatalk ne radi zbog stare verzije phpbba :)
  • 0

#342 zare

zare
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4286 posts

Posted 08 January 2013 - 02:24 PM

Vec neko vreme mi ne stize mail sa obavestenjem o prispeloj privatnoj poruci. Opcija mi je ukljucena a mailovi ne odlaze u spam. O cemu se radi?
  • 0
.

#343 zare

zare
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4286 posts

Posted 10 January 2013 - 04:54 PM

Stigli svi mailovi odjednom :mrgreen: :mrgreen: .
  • 0
.

#344 dule0911

dule0911
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2446 posts
  • LocationLestane, Beograd

Posted 10 January 2013 - 05:34 PM

Takodje! Samo sto nisam imao puno PPa, 2 komada, i odjednom stigose i mailovi obavestenja :)
  • 0

#345 Ciklo

Ciklo
  • Administrators
  • 3844 posts
  • Location-= BGD =-
  • Bajk:Pinarello/Trek

Posted 12 January 2013 - 11:57 PM

Testirao neke eksterne mail servere, sorry :)
  • 0

#346 Ciklo

Ciklo
  • Administrators
  • 3844 posts
  • Location-= BGD =-
  • Bajk:Pinarello/Trek

Posted 24 January 2013 - 10:55 AM

Dodao email oabvestenja i mogucnost pracenja komentara za:

- Novosti
- Last Minute
- Galeriju slika
  • 0

#347 combat88

combat88
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 224 posts

Posted 24 January 2013 - 02:01 PM

ja imam kritiku na veličinu fonta u vestima na prvoj strani, jedva pročitah za onu šimano opremu!! ako može to malo da se poveća... n2:mysmilie704
  • 0

MCWkdP0.gif


#348 Ciklo

Ciklo
  • Administrators
  • 3844 posts
  • Location-= BGD =-
  • Bajk:Pinarello/Trek

Posted 24 January 2013 - 02:06 PM

Ehej Combat, koji browser i verzija i koji operativni sistem. Ako moze jedan screenshot, jos bolje.
  • 0

#349 combat88

combat88
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 224 posts

Posted 24 January 2013 - 08:14 PM

Ehej Combat, koji browser i verzija i koji operativni sistem. Ako moze jedan screenshot, jos bolje.



može, može... eve ga :shock:

Google Chrome v. 24.0.1312.56 m na win XP
  • 0

MCWkdP0.gif


#350 Ciklo

Ciklo
  • Administrators
  • 3844 posts
  • Location-= BGD =-
  • Bajk:Pinarello/Trek

Posted 24 January 2013 - 10:05 PM

'Pojačan' font
  • 0

#351 pavaobg

pavaobg
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1706 posts

Posted 29 January 2013 - 07:07 PM

O utiscima neću da piskaram. Ne bi čitao CB godinu dana da mislim da je loše.

Imam par predloga
Mislim da bi bilo korisno uraditi nekoliko "lepljivih" tema.
1. U podgforum o kupovini ubaciti temu koja bi obradila sve vrste bicikala sa opisom namena, razlikama u odnosu na srodne...sa sve slikama.
npr. 1. Specijalka
2. Cyclo cros šire gume u odnosu na specijalku, drugačije kočnice (po kojima ih je najlakše razlikovati na slikama).....

Takođe bi valjalo u formi lepljive negde ubaciti temu koja bi obradila nivoe grupa mehanike jednog proizvođača sa osnovnim razlikama izeđu grupa - a moglo bi i uporedo za više proizvođača.

Ovakvim temama, koje bi bile istaknute, bi se olakšalo snalaženje novajlijama.
  • 0

#352 djole1997

djole1997
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1103 posts
  • LocationBgd-Blokovi

Posted 29 January 2013 - 07:27 PM

Jel samo jos meni trazi prijavljivanje svaki put?Iako mrkiram prijavi svaki put opet mi trazi da se prijavim?
  • 0
Our needs are few,our wants are many.

#353 Ciklo

Ciklo
  • Administrators
  • 3844 posts
  • Location-= BGD =-
  • Bajk:Pinarello/Trek

Posted 29 January 2013 - 10:18 PM

@pavaobg:
Stoji sve sto si rekao. Treba jos samo srociti tekstove :) Nadam se necemu slicnom u skorije vreme.

@djole1997:
Baci jos jednom koji je browser u pitanju i koja verzija. Takodje koji operativni sistem koristis.
  • 0

#354 brko83

brko83
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2939 posts
  • LocationKV !!!

Posted 30 January 2013 - 09:25 AM

@pavaobg:
Stoji sve sto si rekao. Treba jos samo srociti tekstove :) Nadam se necemu slicnom u skorije vreme.

@djole1997:
Baci jos jednom koji je browser u pitanju i koja verzija. Takodje koji operativni sistem koristis.




Meni se isto desava sa androida ajskrim sendvic......Prilicno dosadno dogadja se svaki put,onda na dan - dva prestane pa opet.....

Sto se tice tekstova valjalo bi obraditi i sferu retrobike -ova.....Kada bih IgorN imao vremena,prava je enciklopedija znanja......Naravno u fazonu blog-a jer si ranije pominjao da bi ih uveo.....
  • 0
Kupujem avid arch rival jednu ili obe celjusti!

Kupujem jedan xtr paralelogram u ocuvanom stanju(bez lufta)!

#355 pavaobg

pavaobg
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1706 posts

Posted 30 January 2013 - 10:42 AM

@ Ciklo
Jasno mi je da nije mali posao u pitanju. Na žalost nisam dovoljno edukovan da pomognem.


Nego, da li postoji neka tema u kojoj članovi nude svoje usluge?
Npr. treba mi neko da mi našteluje menjače pa bolje da platim (i/ili popijemo kafu i ja nešto naučim) nekom sa foruma nego PB-u ili...
  • 0

#356 brko83

brko83
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2939 posts
  • LocationKV !!!

Posted 30 January 2013 - 11:48 AM

@ Ciklo
Jasno mi je da nije mali posao u pitanju. Na žalost nisam dovoljno edukovan da pomognem.


Nego, da li postoji neka tema u kojoj članovi nude svoje usluge?
Npr. treba mi neko da mi našteluje menjače pa bolje da platim (i/ili popijemo kafu i ja nešto naučim) nekom sa foruma nego PB-u ili...



Imas dosta clanova na berzi koji su serviseri i ili imaju svoje bici radionice......Retko ko hoce to da uradi za kafu.....Koliko znam,retko ko je se direktno nudio da pomogne kolegama----------Mogao bih da se setim samo kolege Vorda koji je dosta puta nesebicno nudio pomoc kolegama besplatno.....
  • 0
Kupujem avid arch rival jednu ili obe celjusti!

Kupujem jedan xtr paralelogram u ocuvanom stanju(bez lufta)!

#357 pavaobg

pavaobg
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1706 posts

Posted 30 January 2013 - 01:07 PM

Nije stvar u kafi :D Hoću ja da platim nego ne znam kako da saznam ko od članova može da mi pomogne ako ne postoji takva tema.
Mislim da bi valjalo da postoji da možemo da se ispomažemo i usput družimo.
  • 0

#358 djole1997

djole1997
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1103 posts
  • LocationBgd-Blokovi

Posted 30 January 2013 - 01:59 PM

@ciklo WIN 7 web browser Google chrome verzija: 24.0.1312.56
  • 0
Our needs are few,our wants are many.

#359 pri3rak

pri3rak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3504 posts
  • LocationBeograd

Posted 30 January 2013 - 03:00 PM

Nego, da li postoji neka tema u kojoj članovi nude svoje usluge?
Npr. treba mi neko da mi našteluje menjače pa bolje da platim (i/ili popijemo kafu i ja nešto naučim) nekom sa foruma nego PB-u ili...

Iz sopstvenog iskustva, posto sam se nalazio na obe strane, daklem kao provider i kao user (raznovrsnih) mehanicarskih usluga, mogu ti preporuciti izbegavanje takvih sema u sirokom luku :)

Postoje dve logicne solucije vodjene idejom da su drugari za druzenje, a poslovni partneri za poslovanje.

1. Koristi usluge zvanicnih servisa, pa ako sta zeznu imas pravo na reklamaciju i tu uopste nisi duzan da se obazires na njihov emotivni svet, a dijapazon pritisaka na njih ti je siri ...
2. Nauci sam pa radi.

Ja licno preferiram opciju br. 2 jer sam poprilicno ubedjen da ne postoji persona koja ce mi u komercijalnoj semi uraditi posao po mojim standardima u okviru cenovnog ekosistema koji ovde vlada. Sem toga merak nema cenu, tj vozim da to radim. Sad za bicikle je to poprilicno jednostavno resenje, jer je ta mehanika jednostavna, no kad kola dodju na red to vec boli. Investicije u alat i uslove koji su tu potrebni umeju da budu impoznente, kao i vreme potrebno za savladavanje materije. No dug je zivot a ja cu svoj servis imati pa makar ugin'o pokusavajuci :D
  • 0
Postavljena slika

#360 zare

zare
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4286 posts

Posted 30 January 2013 - 03:15 PM

Vise puta sam nesto "cackao" ljudima sa foruma i problem se javi jer covek hoce "samo" da mu nesto nastelujes (u principu prosto) a onda kada dotera neku krsinu mozes samo da se uhvatis za glavu i kukas :). Treba zameniti gomilu delova koje ja nemam, on hoce da ga nista ne kosta tj. da ne kupuje delove i ti provedes sat vremena radeci nesto sto ne mozes da uradis a inace se radi 5-10 min kada je sve u redu. Onda mu nakalemis nekako da radi koliko toliko korektno i molis Boga :mrgreen: da ti to vise ne dovozi jer bez novih delova nema korektne popravke.
  • 0
.




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users