Jump to content


Fotografije

Utisci, sugestije, kritike, ...


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
972 odgovora na ovu temu

#301 igorsimo

igorsimo
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 371 posts
  • LocationBački Petrovac

Postavljeno 21 August 2012 - 06:10 AM

Poceo je gadno da mi brlja forum preko tapatalka. Prilikom pregledavanja svake teme izbacuje mi SQL error.
  • 0

#302 Marezz

Marezz
  • Members
  • PipPipPip
  • 154 posts
  • LocationBG

Postavljeno 21 August 2012 - 06:53 AM

Poceo je gadno da mi brlja forum preko tapatalka. Prilikom pregledavanja svake teme izbacuje mi SQL error.


I ja imam isti problem.
  • 0
Zašto ne volim karbon ===> http://www.bustedcarbon.com/

#303 puska

puska
  • Members
  • Pip
  • 16 posts

Postavljeno 21 August 2012 - 08:25 AM

+1

bas trazio temu za tapatalk da prijavim gresku
  • 0

#304 dule0911

dule0911
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2446 posts
  • LocationLestane, Beograd

Postavljeno 21 August 2012 - 12:29 PM

Dobro je, nisam jedini.
Ista greska je i kod mene, izbaci neku kobasicu od texta i trazi da se opet ulogujem.
  • 0

#305 Ciklo

Ciklo
  • Administrators
  • 3853 posts
  • Location-= BGD =-
  • Bajk:Pinarello/Trek

Postavljeno 21 August 2012 - 10:01 PM

vratio sam staru verziju posto najnovija brlja
  • 0

#306 igorsimo

igorsimo
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 371 posts
  • LocationBački Petrovac

Postavljeno 22 August 2012 - 05:46 AM

OK sad radi,tnx.
  • 0

#307 Marezz

Marezz
  • Members
  • PipPipPip
  • 154 posts
  • LocationBG

Postavljeno 23 August 2012 - 06:52 AM

Hvala Ciklo! Sad sve radi :)
Bas sam pre neki dan poceo da koristim Tapatalk i kajem se sto nisam poceo ranije, citanje foruma nikad nije bilo lakse :-D
  • 0
Zašto ne volim karbon ===> http://www.bustedcarbon.com/

#308 igorsimo

igorsimo
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 371 posts
  • LocationBački Petrovac

Postavljeno 03 September 2012 - 08:15 PM

Hvala Ciklo! Sad sve radi :)
Bas sam pre neki dan poceo da koristim Tapatalk i kajem se sto nisam poceo ranije, citanje foruma nikad nije bilo lakse :-D

...jes vala.
  • 0

#309 HarryV

HarryV
  • Members
  • 4 posts

Postavljeno 05 September 2012 - 08:36 AM

Zdravo svima,

U cilju popularizacije sajta i sporta, verujem da bi bila prava stvar redizajnirati sajt da koristi takozvani "responsive design", odnosno da se content sajta menja i "prepakuje" sa povecavanjem / smanjivanjem dimenzija browser-a. Pre svega mislim na sve veci i veci broj raznih telefona i tableta kojima ljudi pristupaju internetu. (http://en.wikipedia....sive_Web_Design)

Iskreno mislim da je sve sem tako uradjenog sajta (eventualno posebne verzije za mobilne uredjaje) neozbiljno u 2012-toj, iako mi je jasno da to nije najlakse izvodljiva stvar zbog nedostatka vremena/sredstava.

Pozdrav
  • 0

#310 brko83

brko83
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2939 posts
  • LocationKV !!!

Postavljeno 05 September 2012 - 12:37 PM

Zdravo svima,

U cilju popularizacije sajta i sporta, verujem da bi bila prava stvar redizajnirati sajt da koristi takozvani "responsive design", odnosno da se content sajta menja i "prepakuje" sa povecavanjem / smanjivanjem dimenzija browser-a. Pre svega mislim na sve veci i veci broj raznih telefona i tableta kojima ljudi pristupaju internetu. (http://en.wikipedia....sive_Web_Design)

Iskreno mislim da je sve sem tako uradjenog sajta (eventualno posebne verzije za mobilne uredjaje) neozbiljno u 2012-toj, iako mi je jasno da to nije najlakse izvodljiva stvar zbog nedostatka vremena/sredstava.

Pozdrav



+1 dobar predlog ali sljaka i ovako solidno....Inace pristupam preko zte skate i samsung trevi chat...
  • 0
Kupujem avid arch rival jednu ili obe celjusti!

Kupujem jedan xtr paralelogram u ocuvanom stanju(bez lufta)!

#311 dule0911

dule0911
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2446 posts
  • LocationLestane, Beograd

Postavljeno 05 September 2012 - 03:57 PM

Pa iz klasicnog browsera nikako ne sljaka kako treba. Svaki put kad odem na pregled najnovijeg posta, ukoliko ima nekoliko neprocitanih strana u temi, on uvek obelezi narednu stranu (pored prve u kojoj imam neprocitane postove) kao procitanu, i XY puta mi se desi da zaboravim da pogledam i narednu i onda se posle cudim odakle ovi odgovori. A naravno originale nisam procitao.
Dalje, kada se vrsi pregled teme u kojoj ima dosta klipova, generisanje stranice je uzasno sporo. Ok, ovo delimicno moze da se pripise uzasno (ne)optimizovanom Adobe Flash Playeru, ali je pre svega problem u forumu jer na drugim forumima sa slicnim temama nema problema (mislim na teme sa gomilom klipova na jednoj strani).

U pitanju je Firefox (uvek najnovija verzija), i ne, nije resenje da koristim Chrome ili Operu - u chrome-u doduse postoji problem sa klipovima, problema sa neprocitanim stranama nema.
Resenje je update foruma na nanjnoviju verziju phpbb-a. Trenutna je veoma zastarela.

Sajt mi je ok, mooozda malo zastareo dizajn i nepregledan homepage - ali mi ne smeta :)
  • 0

#312 zare

zare
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4290 posts

Postavljeno 05 September 2012 - 05:54 PM

I meni ocajno radi iz Firefox-a. Ostali browser-i su drasticno brzi. Sa drugim sajtovima nemam problema sa Firefox-om.
  • 0
.

#313 dule0911

dule0911
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2446 posts
  • LocationLestane, Beograd

Postavljeno 05 September 2012 - 06:35 PM

Upravo tako, FF ne zeza na drugim forumima slicnog sadrzaja.
I sam administriram jedan phpbb forum i nisam nesto preterano vican tome ali je trenutno na najnovijoj verziji i sve radi kao podmazano i ultra brzo. Mada, brzina zavisi i od hosta, ne samo od sadrzaja na sajtu/forumu, ali ovde je ocigledno i stara verzija problem.

Edit:
Takodje, ne bih da prizivam djavola ali starije verzije su pune (poznatih) sigurnosnih rupa, bolje spreciti nego leciti od ljudi sa viskom vremena koji bi nesto cackali, sto ne trebaju :)
  • 0

#314 pri3rak

pri3rak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3504 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 11 November 2012 - 09:11 PM

Mora vam se priznati, nadmasili ste sami sebe. uspeli ste da lockujete benignu temu jer je neko rekao da je izvestaj dosadan. =D>

Ajd da izuzmem eseje o slobodi misli i izrazavanja, da pisanje na javnom forumu podrazumeva diveriztet, itd pa samo da se fokusiram na tzv "mehanizme odrbane" koji su vam na nivou odojceta. 'Bes mu sve ako bi vas pustili kroz prijemni za jaslice :)
  • 0
Postavljena slika

#315 Draguljche

Draguljche
  • Members
  • PipPip
  • 33 posts

Postavljeno 11 November 2012 - 09:26 PM

Ma to je Srdjoniju izgleda los dan. Vec 2 teme je zakljucao danas. Mora da ga je ostavila 4. zena, posto ima 3 propala braka iza sebe, javili mi pouzdani izvori...
  • 0

#316 pri3rak

pri3rak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3504 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 11 November 2012 - 09:29 PM

Ma to je Srdjoniju izgleda los dan. Vec 2 teme je zakljucao danas.

Sasvim moguce :)

Mora da ga je ostavila 4. zena, posto ima 3 propala braka iza sebe, javili mi pouzdani izvori...

Ovo ne bi trebalo da se pise po forumu. Njegov privatni zivot je njegova stvar, izuzev da to sam ne potegne kao temu :)
  • 0
Postavljena slika

#317 Draguljche

Draguljche
  • Members
  • PipPip
  • 33 posts

Postavljeno 11 November 2012 - 09:31 PM

Ok. Pogresio sam i izvinjavam se. Neka moderatori obrisu ukoliko smatraju da je potrebno.
  • 0

#318 srdjoni

srdjoni
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2433 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 11 November 2012 - 09:37 PM

Mora vam se priznati, nadmasili ste sami sebe. uspeli ste da lockujete benignu temu jer je neko rekao da je izvestaj dosadan. =D>


Dragi Pri3rače, tema je privremeno lock-ovana da se diskusija ne bi nastavljala (u stilu u kome je nastavljena na ovom mestu), dok je ne vidi vlasnik sajta. Znaš vrlo dobro da nije zaključana zato što je nekome nešto dosadno, nego zato što je neko zaludan i podjebava.

Znam i da smatraš da je podjebavanje potpuno legitiman način učestvovanja na forumu, što ne sporim, ali za mesto takvog legitimnog zajebanta ipak se treba izboriti inteligencijom. Ne prostaklukom.
  • 0
Homesick for a place you've never been...

#319 pri3rak

pri3rak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3504 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 11 November 2012 - 09:47 PM

Dragi Pri3rače, tema je privremeno lock-ovana da se diskusija ne bi nastavljala (u stilu u kome je nastavljena na ovom mestu), dok je ne vidi vlasnik sajta.

Sto ce reci samo vlasnik site ima dovoljno brain capacity-a da proceni da li je neko nekoga izvredjao ili ne.

Dosadan si je danas postala uvreda?

Znaš vrlo dobro da nije zaključana zato što je nekome nešto dosadno, nego zato što je neko zaludan i podjebava.

Prvo ne podjebava, nego iznosi svoj vrednosni sud, sa kojim se btw slazem. Ja sam mislio da meni nema to potrebe to misljenje iznositi jer me:
- niko ne tera da to citam, sto naravno i ne radim (ovaj put jesam jer je zanimljivo videti u ime cega je lockovana takva tema)
- samo iznosenje takvog misljenja mi dodje kao da bebi rusim kulu od peska, a ovo ima debelu potvrdu u njihovoj (infantilnoj) reakciji

Drugo ceo ovaj forum postoji zato sto nam je dosadno i imamo vremena za zaludjivanje. Ovde svakako ne pisemo zato sto imamo neki krajnji cilj u vidu materijalne ili kakve druge koristi :)

Znam i da smatraš da je podjebavanje potpuno legitiman način učestvovanja na forumu, što ne sporim

Problem je sto pod podjebavanje kapirate sve sto nije WOW/Like ili se ne podudara sa vasim pogledom. Jel sme nekome nesto vase da se ne svidja, ili to nije predvidjeno?
  • 0
Postavljena slika

#320 srdjoni

srdjoni
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2433 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 11 November 2012 - 10:13 PM

Dosadan si je danas postala uvreda?

Ne. Tema je zaključana kasnije, al ti zgodno dođe da podmećeš.

Problem je sto pod podjebavanje kapirate sve sto nije WOW/Like ili se ne podudara sa vasim pogledom. Jel sme nekome nesto vase da se ne svidja, ili to nije predvidjeno?


Jbg, takvi smo. Da krenem u analizu u kom trenutku, u kojoj rečenici je podjebavanje počelo da provejava, pa preovladalo i pretvorilo se u goli prostakluk, pa da se onda borim sa tvojim tobožnjim kontraargumentima, mrzi me. Spremam bicikl za sutra.
  • 0
Homesick for a place you've never been...




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika