Jump to content


Photo

Utisci, sugestije, kritike, ...


  • Please log in to reply
965 replies to this topic

#281 zare

zare
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4286 posts

Posted 02 June 2012 - 11:28 AM

Zar nije bilo onemoguceno ispravljanje postova posto se pojavi noviji post? Bas sada sam ispravio neku svoju gresku iako je moj post bio pretposlednji.

Inace (bar meni) sajt i dalje povremeno radi ocajno sporo. Mrtva trka u sporosti sa Bici svetom :mrgreen: .
  • 0
.

#282 srdjoni

srdjoni
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2433 posts
  • LocationNovi Sad

Posted 02 June 2012 - 02:02 PM

Zar nije bilo onemoguceno ispravljanje postova posto se pojavi noviji post? Bas sada sam ispravio neku svoju gresku iako je moj post bio pretposlednji.


Mislim da to nema veze sa sledećim postom, nego sa određenim vremenom posle koga se ne može više menjati.
  • 0
Homesick for a place you've never been...

#283 bant013

bant013
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1168 posts

Posted 02 June 2012 - 05:51 PM

Beše nešto 30min vremenski rok za ispravku posta bez obzira kojim redosledom je postavljen.
Isto i kod mene radi ponekad odlično a ponekad kada je valjda zagušenje na serveru katastrofa.
Malo se popravilo u odnosu na poslednju intervenciju ali ako se ponovi...Ciklo menjaj švabe...:mrgreen:
  • 0
"I've had enough, I've seen enough, I've had it all, I'm giving up I won the race, I broke the cup, I drank it all, I spit it up" (R.E.M)

*KUPUJEM GIRVIN VECTOR ILI NOLEEN SUSPENZIJU

#284 Gox68

Gox68
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 254 posts
  • LocationNovi Sad

Posted 02 June 2012 - 09:51 PM

... kod mene radi ponekad odlično a ponekad kada je valjda zagušenje na serveru katastrofa.
Malo se popravilo u odnosu na poslednju intervenciju ali ako se ponovi...Ciklo menjaj švabe...:mrgreen:


+ 1 :? (preko dana i uveče očajno, tek od 1-2 noću ide brže)
  • 0

#285 sveta344

sveta344
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1673 posts

Posted 02 June 2012 - 11:26 PM

Ja sam primetio da mi ekstra radi preko Crome-a,dok je Mozilla uzasno spora.
  • 0

#286 bant013

bant013
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1168 posts

Posted 03 June 2012 - 12:16 AM

Koristim skoro sve browser-e a ponajviše Chrom(on mi je na kućnom računaru), na svakom je ista priča.Iako može da se desi da browser zahebava i ne čita programski kod kako treba mislim da je ovde pre problem do servera kao što je bio i prošli put a sada je u manjoj meri. Prošli put sam već pisao da ukoliko ne grešim host(Weeze,Nordrhein-Westfalen) je isti kao i za limundo i tamo se se u isto vreme pojavljivali slični problemi. Ipak moram da priznam da se situacija u proteklih par dana bar kod mene dosta popravila.
  • 0
"I've had enough, I've seen enough, I've had it all, I'm giving up I won the race, I broke the cup, I drank it all, I spit it up" (R.E.M)

*KUPUJEM GIRVIN VECTOR ILI NOLEEN SUSPENZIJU

#287 murija

murija
  • Members
  • PipPip
  • 42 posts

Posted 03 June 2012 - 05:13 PM

Ne znam da li je pominjano vec ali smatram da bi bilo jako dobro kada bi se pretraga oglasa mogla vrsiti i prema gradovima. Polje u bazi vec postoji, samo treba napraviti upit i servirati ga u padajucu listu i iz nje listati rekorde iz baze prema odabranom uslovu tj. gradu. Ko nije naveo grad tokom kreiranja oglasa, paaaa, too bad for him prilikom pretrage.
Sta kazete? Znate sta imaju komsije u ponudi bez da razmisljate o kuririma i realnom stanju bajka/delova/itd kada idete po predmet licno. :)
  • 0

#288 Ciklo

Ciklo
  • Administrators
  • 3844 posts
  • Location-= BGD =-
  • Bajk:Pinarello/Trek

Posted 03 June 2012 - 07:56 PM

Videcu da samo doplatim za bolje performanse pa da se nadamo da ce resiti problem na odredjeno vreme. A svako prebacivanje na novi server ili jos gore drugi host je nocna mora :) pa se nadam da nece trebati :wink:
  • 0

#289 bant013

bant013
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1168 posts

Posted 03 June 2012 - 10:15 PM

Što se mene tiče bitno je da forum i berza funkcionišu pa makar to bilo i sa štucavicom, bolje i ovako nego nikakao. :D

Niko od nas ne plaća članarinu ili kako se to negde formuliše "donaciju" pa da imamo pravo glasa.
Šta god rešio moraćemo da se složimo sa odlukom hteli to ili ne., uostalom ko nas bre pita! :mrgreen:

Svako dobro...

BTW

PA OVO JE MOJ HILJADITI POST!!!!! \:D/ n:happy0045 n:happy0005 n:yahoo n2:party-048 n2:party-021
  • 0
"I've had enough, I've seen enough, I've had it all, I'm giving up I won the race, I broke the cup, I drank it all, I spit it up" (R.E.M)

*KUPUJEM GIRVIN VECTOR ILI NOLEEN SUSPENZIJU

#290 zare

zare
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4286 posts

Posted 04 June 2012 - 06:11 AM

Ne placamo ali ko kaze da ne bi mogli ;).
  • 0
.

#291 Ciklo

Ciklo
  • Administrators
  • 3844 posts
  • Location-= BGD =-
  • Bajk:Pinarello/Trek

Posted 09 June 2012 - 04:59 PM

Da li ste primetili neko poboljsanje u radu u poslednjih nekoliko dana?

p.s. bant cestitke na hiljadititom postu n2:redbull
  • 0

#292 srdjoni

srdjoni
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2433 posts
  • LocationNovi Sad

Posted 09 June 2012 - 09:52 PM

Jesmo, brže je... :D
  • 0
Homesick for a place you've never been...

#293 zare

zare
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4286 posts

Posted 10 June 2012 - 07:34 AM

Ma isto je kao kada radi normalno. Samo sto nema po nekada onog cekanja od po sata da otvori stranicu :mrgreen: . Odlicno je ;).
  • 0
.

#294 bant013

bant013
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1168 posts

Posted 10 June 2012 - 11:01 AM

...p.s. bant cestitke na hiljadititom postu n2:redbull


Hvala Ciklo, n2:drinks
još neki mesec pa ću napuniti četiri godine(...na forumu :mrgreen: )!
n2:party-021 n2:party-048

Hmmm :-k ...vreme baš leti(...a i zimi). :mrgreen:
Omatorilo se... n:grandpa
  • 0
"I've had enough, I've seen enough, I've had it all, I'm giving up I won the race, I broke the cup, I drank it all, I spit it up" (R.E.M)

*KUPUJEM GIRVIN VECTOR ILI NOLEEN SUSPENZIJU

#295 dule0911

dule0911
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2446 posts
  • LocationLestane, Beograd

Posted 02 July 2012 - 12:33 AM

Ne znam da li sam jedini kome smeta, ali forum preko Tapatalka ne radi kako treba... PP sistem uopste ne funkcionise (ocajno sporo ucitava poruke, a odgovaranje ne radi), TT izbacuje neke leve poruke koje nemaju veze sa prethodno odradjenom akcijom...
Jel vam nije problem da update-ujete TT? Ako treba napisacu i sta tacno treba da se uradi, ali ima sve objasnjeno na Tapatalk sajtu u Forum owners delu...
  • 0

#296 Ciklo

Ciklo
  • Administrators
  • 3844 posts
  • Location-= BGD =-
  • Bajk:Pinarello/Trek

Posted 08 July 2012 - 08:43 PM

Ehej Dule,

Resavam ove nedelje :)
  • 0

#297 Ciklo

Ciklo
  • Administrators
  • 3844 posts
  • Location-= BGD =-
  • Bajk:Pinarello/Trek

Posted 09 July 2012 - 10:27 AM

Dule, kad stignes proveri da li radi bolje.
  • 0

#298 dule0911

dule0911
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2446 posts
  • LocationLestane, Beograd

Posted 18 August 2012 - 03:12 PM

Izvini sto se tek sad javljam, bio u frci pa tek sad iscitavam neprocitano. Usput, da li je moguce staviti link ka neprocitanim postovima pri vrhu index strane?

Ovo sad pisem iz tapatalka, primetio sam da prilikom ispisa neprocitanih postova nema random poruka kao ranije (sto je dobro). PP sistem je brzi ali i dalje ne radi slanje poruka - sad probao sam sebi da posaljem, izbacuje neki error u bazi, ako treba ispisacu tacno koji je.

edit:
Takodje prilikom postovanja reply-a, nema vise random poruke (ranije je uvek izlazilo "korisnik koga ste trazili ne postoji u bazi"), sto je dobro :) Samo jos PP da se sredi.
  • 0

#299 Ciklo

Ciklo
  • Administrators
  • 3844 posts
  • Location-= BGD =-
  • Bajk:Pinarello/Trek

Posted 19 August 2012 - 07:35 PM

Pozdrav,

Provericu da li je Tapatalk uzbacio neki update u medjuvremenu
  • 0

#300 dule0911

dule0911
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2446 posts
  • LocationLestane, Beograd

Posted 21 August 2012 - 01:34 AM

Ne znam da li si menjao nesto od kako sam pisao zadnji put, ali sad nece ni da prikaze 90% tema kad ih pregledam u tapatalku. Opisacu problem (i ne, nije do telefona jer administriram jos jedan phpbb forum na kome tapatalk plugin radi odlicno, takodje sam probao na jos jednom phpbb forumu i radi ok).

Kada pritisnem u "latest" tabu na bilo koju temu koja nije procitana, izbaci mi gresku i trazi da unesem opet login podatke. Samim tim ne prikaze nista relevantno. Ovo mi se jedino ne desava za podforum "baba sumom deda drumom", gde prikaze normalno poslednji neprocitan post.

Sad sam na mobu (iz browsera) pa me mrzi da proveravam, ali koja je verzija phpbba na forumu? Ako me secanje dobro sluzi trenutno aktuelna verzija je 3.0.9 ili 3.1. Ako je forum na nekoj starijoj verziji trebalo bi ga update-ovati na najnoviju, ne samo zbog tapatalka vec generalno zbog sigurnosti. Mozda tu lezi problem sa tapatalkom, ako je starija verzija foruma - da se plugin ne slaze jer je pravljen za noviju verziju. Mada postoji mogucnost da tapatalk nece da radi i zbog nekog drugog MODa, ako uopste ima neki custom MOD ubacen na forum? Mislim, to pitam vise informativno, tu vec ovako napamet ne bih mogao da pomognem, treba pitati u forum owners delu na TT sajtu.

Nadam se da nisam dosadan sa ovim, osecam se glupo jer sam izgleda jedini kome ovo smeta, tako da ako smaram prosto ignorisi, necu se ljutiti :D

edit:
Nesanica, sta cu..
Sad videh u generisanom html fajlu za index, u copyright delu stoji 2006 godina, nadam se da forum nije na nekoj staroj phpbb2 verziji... Kako god, cini mi se da update treba svakako uraditi iz bezbednosnih razloga, nevezano za tapatalk. A ako je trenutna verzija stvarno toliko stara, nije ni cudo sto tapatalk zeza :)
  • 0




2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users